23.10.2018, 10:25

Хто пройшов до конкурсу на посаду директорів закладів освіти [+Фото]

У понеділок, 22 жовтня, відбулося два засідання конкурсної комісії з добору керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.
Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 №291, керівників навчальних закладів обирає спеціальна конкурсна комісія.

Так, до складу даної комісії входять: два представники від обласної ради – Світлана Богатирчук-Кривко, Людмила Мариніна; два представники громадської організації «Керівник» - Наталія Сосюк, Алла Ярмошевич; два представники трудового колективу та два представники громадського об’єднання батьків учнів комунального закладу.

З’явилися нові умови прийому до медичних університетів

Конкурсна комісія розглянула заяву єдиного претендента Віталія Альонова на зайняття посади директора КЗ «Вербська санаторна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» Рівненської обласної ради.

Зауважень до поданих документів у членів комісії не було, відтак вони одноголосно допустили Віталія Альонова до участі у конкурсі.

Відповідно до рішення комісії, конкурсний відбір на посаду директора закладу відбудеться першого листопада о 9:30.Також комісія розглянула заяви претендентів на посаду директора КЗ «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 I-II ступенів» Рівненської обласної ради.

Зокрема, заяву і необхідні документи подала лише Надія Мельник. Голова комісії зазначила, що зауважень до документів немає, відтак, члени комісії допустили єдиного претендента до участі у конкурсі.

Конкурсний відбір на керівника вищезгаданого закладу відбудеться першого листопада о 14:00, за це рішення проголосували всі члени комісії.У наступному етапі кандидати на посаду проходитимуть перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, а також публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Перевірка знання законодавства буде здійснюватися у формі письмового тестування.

За матеріалами прес-служби Рівненської обласної ради.
Щасливе Рівне