Подати
оголошення

31.10.2018, 11:29

На Рівненщині Світовий банк оголосив масштабний будівельний тендер

В рамках проекту Світового банку «поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» передбачається реконструкція 90 амбулаторій Рівненщини. Наразі оголошено чи не найбільший тендер на реконструкцію 33 амбулаторії в 7 районах Рівненської області.
- Загалом в межах проекту Світового банку планується провести реконструкцію 90 амбулаторій нашої області. Усі вони поділені на три етапи. Раніше ми вже провели результативні торги по частині лотів першого та другого етапів. Тож наразі оголосили третій, найбільший, етап реалізації будівельного компоненту проекту, - розповідає керівник групи впровадження проекту Світового банку Сергій Рибачок.

За його словами до третього етапу будівництва були включені амбулаторії центральних та південних районів області.

- В цьому етапі ми плануємо провести реконструкцію 8 амбулаторій Рівненського району, 3 амбулаторій в місті Рівному, одну амбулаторію в місті Здолбунів та 4 в Здолбунівському районі, одну в Острозі та 2 в Острозькому районі, 2 в Дубно та 5 в Дубенському районі. Також планується реконструкція по одній амбулаторії в Демидівці, Млинові та Млинівському районі та 4 амбулаторії в Радивилівському районі. Загалом 33 амбулаторії Рівненщини, - зазначає Сергій Рибачок.

Також керівник групи впровадження проекту Світового банку додає, що сподівається на активну участь в торгах будівельних компаній не лише з Рівненщини, але й з усієї України. Пропозиції від учасників торгів приймаються в Департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації до 11 години 13 грудня 2018 року.

Більш детально про участь в торгах можна ознайомитися за посиланням.