09.11.2018, 12:45

У Рівному презентуватимуть нову книгу про Україну

Фото зі сторінки Артема Чапая у мережі Фейсбук

Cьогодні, 9 листопада, у Рівному презентуватимуть книгу Артема Чапая “The Ukraine”, яка на початку вересня вийшла у «Видавництві 21».
Книга “The Ukraine” Артема Чапая вийшла Дизайн книги розробила Анна Стьопіна. Вперше «The Ukraine» було презентовано під час 25 Book Forum. Упродовж жовтня автор презентував «The Ukraine» у кількох українських містах.

Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього.

Від часу свого виходу книжка вже стала вельми популярною: її читають, цитуть у різних куточках України та світу, про неї (а особливо з приводу назви) дискутують. Однозначно те, що нікого вона не залишає байдужим, викликаючи безліч найрізноманітніших емоцій.
Модеруватиме презентацію у Рівному доктор філософських наук, Дмитро Шевчук.


Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу. Освіта: НУ «Києво-Могилянська академія». Автор тревелогів, книжки воєнних репортажів (у співавторстві), романів «Червона зона» і «Понаїхали», книжки «Тато в декреті». Номінант і лауреат літературних та журналістських нагород.

Презентація запланована на 18.30.
Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Щасливе Рівне