Як правильно піти у відпустку
В Україні може з'явитися нова професія у сфері будівництва
Дані опитування hh.ua свідчать, що 72% респондентів відзначили літо як найбільш типовий сезон для відпочинку і відпусток. 12% опитаних зазвичай відпочивають від роботи навесні, і приблизно стільки ж (11%) — восени. І всього лише 5% зазвичай беруть відпустку взимку. Планування відпусток: що і як?
1. «Їжте слона по шматочках»
Якщо ви мусите зробити Краще щодня затримуватися на годину, ніж перед відпусткою не спати дві доби поспіль.
2. Не розтягуйте «задоволення»
Якщо перед відпусткою ви не встигли вирішити всі справи, то не "затягуйте" з дорблянням - незалагодджені справи не дадуть вам відпочити. Виділіть для виконання завдання певний час – ту половину дня, коли ви є більш продуктивними.
3. Серйозні розмови — до, а не після
Вас очікує бесіда з керівництвом, наприклад, про підвищення зарплати або нову посаду. Коли її краще почати — до або після відпустки? Аргументи за поствідпускний період: свіжа голова і нові сили. Але майте на увазі, що думка «а чи будуть задоволені мої вимоги?» не дасть вам спокою під час відпочинку. Тому краще ініціювати серйозну розмову до відпустки: у разі позитивного рішення ви відпочиватимете зі спокійною душею, у разі негативного — буде час проаналізувати помилки, щоб повернутися до цього питання пізніше.
Сезонна робота на літо: переваги та недоліки
4. «І нехай увесь світ зачекає»
Якщо можна вимкніть телефон, не відповідайте на робочі е-мейли і повідомлення у соціальних мережах. Пам'ятайте, що ви відпочиваєте. Якщо ж на роботі без вас об'єктивно не обійтися, обговоріть час, який можете присвятити роботі, наприклад, будні дні з 8.00 до 10.00. У сучасному світі доволі просто зв'язуватися з іншими людьми.
5. Правильно плануйте відпочинок
Для того щоб повністю розслабитися й усвідомити, що можна нічого не робити, необхідно орієнтовно два дні. Тому заплануйте на цей час екскурсії, огляд визначних пам'яток, активні прогулянки. А далі можна просто лежати на пляжі і насолоджуватися сонцем. Те ж саме і з виходом із відпустки — залиште собі хоча б два дні на адаптацію перед активним робочим процесом.
Про це повідомляє HeadHunter Україна, hh.ua.
Поради рівнянам: куди діти старі шини
Не можна залишити використані автопокришки на узбіччях або у звичайних контейнерах для збору сміття та великогабаритних відходів.
переглядів: 147
Жителів Рівненщини закликають ощадливо споживати електроенергію
Цього тижня в Україні, зокрема й на Рівненщині, зросло споживання електроенергії через зниження температури
переглядів: 138
Магія в'язання з "Моя пряжа": ваш інтернет-магазин пряжі з доставкою по Україні
В'язання — це не лише творчий процес, а й можливість відпочити від щоденних турбот, створюючи унікальні речі власними руками. Щоб ваше захоплення приносило максимум задоволення, важливо використовувати якісні матеріали та інструменти. Інтернет-магазин "Моя пряжа" пропонує все необхідне для вашого рукоділля, від пряжі до аксесуарів. Потрібно просто купити пряжу і почати насолоджуватися творчими процесами.
переглядів: 126
287 родин з Рівненщини скористалися програмою єОселя у 2024 році
Минулого року 287 сімей з Рівненської області отримали кредити на житло в рамках урядової програми єОселя. Загальна сума наданих коштів склала 431,2 мільйона гривень.
переглядів: 141
Тельці будуть втомлені: астропрогноз на четвер
Дізнайтеся, що вам підготували зорі на 16 січня.
переглядів: 279