Як правильно піти у відпустку
В Україні може з'явитися нова професія у сфері будівництва
Дані опитування hh.ua свідчать, що 72% респондентів відзначили літо як найбільш типовий сезон для відпочинку і відпусток. 12% опитаних зазвичай відпочивають від роботи навесні, і приблизно стільки ж (11%) — восени. І всього лише 5% зазвичай беруть відпустку взимку. Планування відпусток: що і як?
1. «Їжте слона по шматочках»
Якщо ви мусите зробити Краще щодня затримуватися на годину, ніж перед відпусткою не спати дві доби поспіль.
2. Не розтягуйте «задоволення»
Якщо перед відпусткою ви не встигли вирішити всі справи, то не "затягуйте" з дорблянням - незалагодджені справи не дадуть вам відпочити. Виділіть для виконання завдання певний час – ту половину дня, коли ви є більш продуктивними.
3. Серйозні розмови — до, а не після
Вас очікує бесіда з керівництвом, наприклад, про підвищення зарплати або нову посаду. Коли її краще почати — до або після відпустки? Аргументи за поствідпускний період: свіжа голова і нові сили. Але майте на увазі, що думка «а чи будуть задоволені мої вимоги?» не дасть вам спокою під час відпочинку. Тому краще ініціювати серйозну розмову до відпустки: у разі позитивного рішення ви відпочиватимете зі спокійною душею, у разі негативного — буде час проаналізувати помилки, щоб повернутися до цього питання пізніше.
Сезонна робота на літо: переваги та недоліки
4. «І нехай увесь світ зачекає»
Якщо можна вимкніть телефон, не відповідайте на робочі е-мейли і повідомлення у соціальних мережах. Пам'ятайте, що ви відпочиваєте. Якщо ж на роботі без вас об'єктивно не обійтися, обговоріть час, який можете присвятити роботі, наприклад, будні дні з 8.00 до 10.00. У сучасному світі доволі просто зв'язуватися з іншими людьми.
5. Правильно плануйте відпочинок
Для того щоб повністю розслабитися й усвідомити, що можна нічого не робити, необхідно орієнтовно два дні. Тому заплануйте на цей час екскурсії, огляд визначних пам'яток, активні прогулянки. А далі можна просто лежати на пляжі і насолоджуватися сонцем. Те ж саме і з виходом із відпустки — залиште собі хоча б два дні на адаптацію перед активним робочим процесом.
Про це повідомляє HeadHunter Україна, hh.ua.

До програми «Доступні ліки» включили нові препарати

Це лікарські засоби для вагітних та онкохворих.
переглядів: 714
Захисники і Захисниці України можуть у Рівному безкоштовно полікувати зуби

Військовослужбовці, учасники бойових дій та особи, які захищали незалежність і територіальну цілісність України, мають можливість отримати безкоштовні послуги з лікування та зубопротезування в КНП «Міська стоматологічна поліклініка» Рівненської міської ради (РМР).
переглядів: 671
На Рівненщині провели в останню дорогу трьох захисників

На Рівненщині провели в останню дорогу трьох захисників - Романа Домерецького з Радивилівської ТГ, Юрія Ільчука з Гощанської громади, Павла Шеремету з Сарненської ТГ.
переглядів: 337
Як правильно зберігати крашанки та писанки

Крашанки та писанки створюють особливу атмосферу Великодня: вони прикрашають оселі, їх дарують рідним і навіть влаштовують традиційні "битви" яйцями.
переглядів: 232
На кладовищі «Нове» у Рівному відкрився вуличний майданчик із квітами та декором для догляду за могилами

До Великодніх свят, коли українці традиційно вшановують пам'ять рідних, прикрашають їхні могили квітами та впорядковують місця спочинку, комунальне підприємство «Спецкомбінат – ритуальна служба» облаштувало спеціальний вуличний майданчик на кладовищі «Нове».
переглядів: 326