19.11.2018, 18:00

В Острозі відбулися «Сімейні перегони»

Вже дев’ятий сезон поспіль активні сім’ї зі всієї Рівненської області змагаються між собою в рамках спортивної гри «Сімейні перегони.Рухова активність».
Її організацією і проведенням займаються комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області. Днями черговий етап
змагань відбувся на базі Острозького НВК «Школа I-III ст.-гімназія».Учасниками цього заходу стали сім колективів з м. Острог, Острозького і Здолбунівського районів.

До складу кожної команди входило по двоє батьків та двоє їхніх дітей, котрим на момент змагань ще не виповнилося 15 років. Програма заходу складалася з інтелектуального конкурсу та спортивних естафет, під час яких кожному учаснику доводилося на швидкість пройти встановлену дистанцію, водночас використовуючи спеціальний інвентар. Перемогу у кожному завданні здобувала та сім’я, яка сумарно витратила найменше часу. При цьому, за успішне виконання певних завдань на дистанції, кожен учасник міг заробити «бонусні» секунди, які потім віднімалися від загального часу. Але за порушення правил судді нараховували вже штрафні секунди.В перервах між змаганнями учасників та глядачів розважали номерами з художньої гімнастики, сучасними танцями та вокальними виступами.

Зрештою, після підрахунку всіх результатів, трійка переможців виглядала так:
1 місце – команда сімей Клепач\Синчура – Здолбунівський район;
2 місце – команда сім’ї Пушка – Острозький район;
3 місце – команда сім’ї Сорока – м. Острог.

Окрім заслужених нагород і призів, переможці здобули право виступити в суперфіналі, котрий відбудеться наступного року. А ті колективи, яким цього разу пощастило трішки менше, спробують поборотися за перемогу під час наступних турів.
Щасливе Рівне