22.01.2019, 13:21

Сьогодні у Рівному можна зустрітися з "Харватом, який є"

Олександр Харват, фото з його сторінки у ФБ.

Саме під такою назвою відбудеться творчий вечір.
У Рівному має відбутися творча зустріч з відомим рівненським фотохудожником Олександром Харватом. До речі, крім приємного спілкування та культурної програми, [ur=http://ogo.ua/articles/view/2019-01-19/97638.htmll]запланована презентація[/url] унікального фотоальбому "Рівне, яке було...."

ДИВІТЬСЯ БІЛЬШЕ: Рівняни можуть побачити “Харвата, який є...”

Зображення зі сторінки Олександра Харвата у Фейсбук.
Зображення зі сторінки Олександра Харвата у Фейсбук.


Олександр Харват почав фотографувати з восьми років, але професійно почав займатися фотомистецтвом з кінця 90-х років. Нині він є членом Національної Спілки фотохудожників України, Національної Спілки журналістів України, Національної Спілки краєзнавців України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, Посол Миру. Учасник та дипломант понад 200 національних і міжнародних фотовиставок у різних країнах світу.

У Рівному Олександр Харват відомий ще й як автор проектів та видавець альбомів “Рівненський край”, “Фестиваль на Покрову, 2006-2013”, “Культурна спадщина Рівненського краю”, “150 святинь Великої Волині”, “Пересопниця. Батьківщина української Першокниги”. Олександр Харват – організатор Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову”, в якому цьогоріч взяли участь 120 фотографів, як професіоналів, так і аматорів, з України та з-за кордону.

Ювілейний творчий вечір Олександра Харвата "Харват, який є" відбудеться 22 січня 2019 р. о 17:00 в Міському Будинку Культури.
Щасливе Рівне