28.01.2019, 16:40

Лютий холод відступає: на Рівненщину повертається тепло

Температура повітря на Рівненщині значно підвищиться. Відлига прийде вже з 29 січня.
29 січня: Хмарно з проясненнями. Часом невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, вночі та вранці слабка ожеледь. Вночі та вранці туман. На дорогах ожеледиця. Вiтер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повiтря вночi -4,+1°, вдень -2,+3°.
Атмосферний тиск буде рости.

Погода: коли закінчиться зима

30 січня: Хмарно з проясненнями, вночi невеликий снiг, вдень часом опади у виглядi мокрого снiгу та дощу, на дорогах ожеледиця, вiтер пiвденно-захiдний 5-10м/с. Темппература вночi 1-6 градусiв морозу, вдень -3,+2 градуси.
Атмосферний тиск буде падати.

31 січня: Хмарно з проясненнями, мiсцями невеликi опади у вигляді мокрого снігу та дощу, на дорогах мiсцями ожеледиця. Вiтер пiвденно-схiдний 5-10м/с. Температура вночi -3,+2 градуси, вдень -3,+2 градуси.
Атмосферний тиск буде падати .

1 лютого: Хмарно з проясненнями, мiсцями невеликi опади у виглядi мокрого снiгу та дощу, на дорогах мiсцями ожеледиця. Вiтер пiвденно-захiдний 5-10м/с. Температура вночi -3,+2 градуси, вдень -1,+4 градуси. Атмосферний тиск буде рости.

2019: Прогноз погоди в Україні на весь рік

2 лютого: Хмарно з проясненнями, мiсцями невеликi опади у виглядi мокрого снiгу та дощу, на дорогах мiсцями ожеледиця. Вiтер пiвденний 9-14м/с. Температура вночi -3,+2 градуси, вдень -1,+4 градуси.
Атмосферний тиск буде падати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Погода на Стрітення вказує, коли прийде весна і чи буде врожай