Подати
оголошення

29.01.2019, 14:00

Рівне спортивне: буде турнір зі змішаних єдиноборств ММА

2 лютого Рівне прийматиме масштабний професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА під егідою відкритої ліги "Real Fight Promotіon".

"RFP 68: Only forward" - саме така назва змагань. В октагон вийдуть професійні бійці та проведуть свої рейтингові поєдинки. Із 12 запланованих боїв на вечір - 2 буде чемпіонськими.

У вазі до 61 кг за пояс "Real Fight Promotіon" битиметься рівнянин Андрій Хохлов. Його поєдинки вже не раз мали можливість побачити вболівальники у Рівному і далеко за межами міста по всій Україні.

Також сарненчанин Антон Радько змагатиметься за вакантний пояс "Real Fight Promotіon" у вазі до 77 кг. Наш боєць дуже досвідчений та не раз професійно виступав у "клітці" закордоном.

Також організатори обіцяють чимало приємних сюрпризів для любителів єдиноборств.

- Сітку турніру ми побудували так, щоб були представлені талановиті бійці Рівненщини. В октагоні битимуться спортсмени з Сарн, Березного, Дубна, Гощі та Рівного.В нас дуже талановиті спортсмени яких знають за межами області і дуже поважають. Хочемо, щоб їх більше знали і вдома. Тому закликаю рівнян і жителів Рівненщини прийти та підтримати своїх! Будуть дуже видовищні поєдинки та цікаві результати. Завжди стараємось для глядачів, - прокоментував представник ліги "Real Fight Promotіon" у Західній Україні Богдан Романович.2 лютого, Рівне, вул. Відінська, 1Б, паб "Сталева Гора". Початок о 19.00.

Квитки можна придбати за телефоном 097 919 8467 або у пабі "Сталева Гора".

Організатори висловлюють подяку партнерам, завдяки яким турнір відбудеться:

приватний підприємець Цупрук Микола Іванович, приватний підприємець Баблюк Микола Валерійович, ТМ "Гощанські ковбаси", пейнтбольний клуб "Адреналін", "STAF" - одяг №1, ПП "Національний корпус", ТРЦ "Екватор", паб "Сталева Гора". - повідомляє Інформаційна служба "Real Fight Promotіon"