02.02.2019, 16:40

Наша спортивна гордість: у Рівному нагородили кращих спортсменів у "Інваспорті"

1 лютого 2019 року в приміщенні комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбувся урочистий захід «Наша спортивна гордість» за підсумками 2018 року.
Відзначили кращих спортсменів з інвалідністю, тренерів, працівників сфери фізичної культури і спорту Рівненської області. Метою заходу є популяризація та подальший розвиток фізичної культури та спорту серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

Радість перемоги розділяємо зі своїми тренерами

Під час даного урочистого заходу було відзначено 57 кращих спортсменів, тренерів та фахівців сфери фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю Рівненської області у 9 номінаціях.
Паралімпійці з Рівненщини вибороли призові місцяРівненському Інваспорту - чверть століття (+ФОТО)

На початку заходу голова Рівненської облдержадміністрації Муляренко Олексій Віталійович вручив посвідчення «Заслуженого тренера України» з пауерліфтингу тренеру регіонального центру «Інваспорт» Полюховичу Вадиму Олександровичу, а також посвідчення «Майстрів спорту України міжнародного класу» з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору Асєєвій Ніні, Каплун Ользі, Коробковій Світлані.
Щасливе Рівне