Для маленьких рівнян виставу покаже столичний "Равлик"

«Українські переспіви» – музична комедія створена за мотивами народних казок. Історія розповідає про хитрого Цапа, який хоче хазяйнувати на подвір’ї у тітки Параски. Для цього він робить всілякі капості, щоб собаку Бровка вигнали з двору. Та врешті-решт справедливість відновлено.
Тривалість вистави – 35 хв
Дійові особи та виконавці:
Автор та режисер-постановник вистави – Юрій Тітаров
Художник-постановник – Віктор Нікітін
Композитор – Юрій Шевченко
Київський театр ляльок «Равлик» заснували у 1995 році актори-професіонали: Юрій Тітаров, Любов Міхня-Тітарова, Максим Кондратюк та Ганна Поляруш. У пошуках нового, свого стилю була здійснена перша постановка вистави за мотивами п’єси В. Орлова «Золоте курчатко або справжній тато», яка в 1999 році на фестивалі у Празі здобула кубок за найкращу сценографію та друге місце за кращу дитячу виставу. З цієї вистави почалась дружба та плідна співпраця з художником – Віктором Нікітіним, та композитором – Юрієм Шевченко.
Свою творчу працю театр починав «на колесах», тому багато гастролював по Україні та за її межами. Колектив брав участь у фестивалях театрів ляльок в Україні та за кордоном. На сьогоднішній день театр плідно працює з УНІМА України.
У репертуарі театру є 9 вистав.
За повідомленням з Рівненського театру ляльок.

київський театр, равлик, вистава у рівному, вистава, ляльковий театр, діти, життя
На Рівненщині працюють фахівці із супроводу ветеранів: куди звертатися

При Управлінні з питань ветеранської політики Рівненської ОДА працюють фахівці супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. До цих фахівців можна звернутися безпосередньо на місці.
переглядів: 94
Помер директор Рівненського економіко-правового коледжу Степан Добридник

У Рівному пішов з життя Степан Іванович Добридник, багаторічний директор Рівненського економіко-правового фахового коледжу (РЕПФК). Про це з глибоким сумом повідомили на офіційній сторінці навчального закладу.
переглядів: 1023
Церковний календар на травень 2025: що відзначатимуть віряни ПЦУ

Травень 2025 року для Православної Церкви України буде насичений важливими духовними подіями, спогадами про святих угодників Божих та знаковими датами церковної історії. Про це повідомляє прес-служба ПЦУ.
переглядів: 460
Що зірки пророкують у травні 2025: гороскоп для кожного знака зодіаку

Щомісячний гороскоп – травень 2025 року. Овнів чекає місяць викликів та нових можливостей, тоді як для Раків це буде період роздумів та внутрішніх змін. Яким буде для вас цей місяць?
переглядів: 481
У Рівному медики успішно реанімували чоловіка

29 квітня о 23:16 на лінію «103» надійшов терміновий виклик від мешканки Рівного. Жінка повідомила, що її 63-річний чоловік раптово перестав дихати, а його тіло почало синіти.
переглядів: 451