19.03.2019, 08:40

Справжня весна у Рівному розпочнеться з пікантної вистави

Вистави столичного театру "Чорний квадрат" полюбили рівняни. Їхні виступи емоційні, веселі з нотками пікантності. І вже у 2019 у Рівному запланована їхня нова вистава.
Сьогодні, 19 березня столичний театр Чорний квадрат привезе до Рівного свою нову виставу.

Вистава за однойменною п'єсою Габріелла Баріллі.
Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваних і закономірних висновків...
Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про фаллоіммітатор ...

Лора - впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки - лише іграшки в її руках.

"Чорний квадрат" знову зігріватиме Рівне гарячою виставою

Катя - успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка до сих пір вірить в казкові happy ends, і все ще чекає свого принца.

Скандал, секс і щирі почуття: “Чорний квадрат” відповів на “гарячі” питання рівнян

Валя - персонаж, який несподіваним чином змінює весь хід подій п'єси. Сім років вона розігрувала спектакль під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить - свобода, свобода, свобода !!! Але ... через два тижні життя подруг докорінно змінюється.
Георгій - він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Рівнянам прийшовся до смаку "Новорічний кекс"

Квитки вже в продажі в касі МПК "Текстильник"
Довідки за телефоном 0976452110
Щасливе Рівне