16.04.2019, 20:20

17 квітня у Рівному: календар подій, свята, ювілейні дати

ОГО згадує пам’ятні події, видатних людей, вітає з річницею, ювілейною датою, Днем народження та Днем ангела!
У середу, 17 квітня 2019 року, - у календарі суспільно важливих міжнародних дат і свят - Всесвітній день боротьби з гемофілією. Відзначається з 1989 року з ініціативи Всесвітньої федерації гемофілії та Всесвітньої організації охорони здоров’я, щоб привернути увагу громадськості до проблем хворих, у яких порушення згортання крові.

В Україні відзначають День працівників пожежної охорони. Професійне свято вогнеборців встановлено Указом Президента від 11 жовтня 2013 року.

17 квітня народився відомий рівненський архітектор, головний архітектор ЗАТ “Рівнеінвестпроект”, член Національної спілки архітекторів України, лауреат Державної премії України, заслужений архітектор України; заступник міського голови Рівного, головний архітектор міста у 1998-2006 рр. , ПАСІЧНИК Микола Петрович.

ТЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" - вже 9 років! Вітаємо! Успіхів, процвітання, нових креативних проектів!


За церковним календарем, вшановують пам’ять преподобного Йосифа Пiснеписця; преподобного Георгiя в Малеї; преподобного Йосифа Багатохворобливого, Печерського, в Дальнiх печерах; преподобного Зосими. Шостий тиждень Великого посту.

Як харчуватися під час Великого посту 2019 [+ЩОДЕННИЙ КАЛЕНДАР]

Коли Великдень у 2019 році

У християн західного обряду, римо-католиків – Страсний тиждень перед Пасхою Христовою.

День ангела за православним іменословом: Адріан, Веніамін, Георгій (Юрій), Григорій, Іван, Йосип, Марія, Микола, Микита, Никифор, Федір, Яків

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
16 квітня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати
Календар на 2019 рік: свята, вихідні та робочі дні
Свята, пам’ятні та ювілейні дати у квітні 2019
Церковний календар на квітень 2019

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram