Ми у Facebook
19.04.2019, 11:30

Дебати Порошенка і Зеленського: Де і коли дивитися(+ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Передвиборчі дебати кандидатів у президенти України призначені на 19 квітня.
Дебати Петра Порошенка і Володимира Зеленського відбудуться сьогодні 19 квітня.

19 квітня

09:27 Через дебати Порошенка і Зеленського в центрі Києва сьогодні буде обмежено рух з 10:00 до 22:00. Крім того, з 18:00 до 19:00 станції метрополітену "Олімпійська", "Площа Льва Толстого" і "Палац спорту" перейдуть на особливий режим роботи.

Дебати на НСК Олімпійський: 19 квітня о 19:00
Відповідно до Закону України, передвиборні дебати проводяться напередодні "дня тиші" перед повторним голосуванням у прямому ефірі студії Суспільного мовника.

Однак після оголошення результатів голосування в першому турі президентських виборів, Володимир Зеленський у відеозверненні запропонував Петру Порошенку провести дебати на НСК "Олімпійський". Кандидати неодноразово висували один одному різні вимоги про час та умови проведення зустрічі.

В результаті досягнутої домовленості дебати були призначені на 19:00 19 квітня. Петро Порошенко та Володимир Зеленський повинні зустрітися на "Олімпійському". Ймовірно, що онлайн-трансляція дебатів буде доступна на Facebook-сторінках кандидатів.

Для тих, хто збирається спостерігати за ходом дебатів безпосередньо в Києві на НСК "Олімпійський", вхід на стадіон відкриють 19 квітня з 16:00 за попередніми списками. Про це йдеться в анонсі заходу на Facebook.

Офіційні дебати на "UA: Суспільне": 19 квітня о 21:00

Проведення передвиборчих дебатів заплановано і в ефірі Національної громадської телерадіокомпанії, відповідно до законодавства та постанови ЦВК.

В ЦВК заявили, що дебати мають відбутися в студії Суспільного

Кожному з претендентів на пост глави держави буде надана можливість участі в дискусії в форматі "запитання-відповідь". Під час дебатів кандидати зможуть вимовити "вступне слово", задати один одному до 5 питань і завершити виступ короткою промовою.

Тривалість офіційних дебатів становить 60 хвилин. Прямий ефір на телеканалі "UA: Суспільне" і радіотрансляція на "UA: Українське радіо" розпочнеться о 20:00 19 квітня. Інші телеканали також можуть транслювати дебати безкоштовно.

Вечір дебатів на UA: ПЕРШИЙ розпочнеться зі студії проекту "Зворотний відлік". Будуть прямі включення, коментарі та обгроворення, а найголовніше – пряма трансляція зустрічі кандидатів на стадіоні.
На правах реклами