21.04.2019, 16:07

Як записувалася пісня до фільму, який знімає рівнянка (+ВІДЕО)

Триває робота над стрічкою "Віддана".
У тизері фільму звучить пісня гуру пісня «Човен» гурту Один в каное на вірш Івана Франка. Євген Філатов створив її аранжування, а солістка гурту Ірина Швайдак записала нову вокальну партію.

Ось як відбувався процес запису.17 квітня, розпочалися зйомки нового українського кіно "Віддана". Кіно знімається за твором нової української літератури - романом Софії Андрухович "Фелікс Австрія".

фото з facebook.com/viddana.movie
фото з facebook.com/viddana.movie


Режисер стрічки - рівнянка Христина Сиволап.

«Я дуже щаслива, – розповідає Христина Сиволап . – На цей момент ми довго чекали. До сьогодні історія існувала лише у нашій уяві. А сьогодні з фантазії вона перейшла у вимір реальності. Нарешті ми можемо не просто уявити Стефу у кімнаті, а побачити на власні очі живу актрису в гримі, костюмі на фоні конкретної локації. Можливо, у цьому і криється магія кіно», йдеться на офіційній сторінці фільму "Віддана" у мережі Фейсбук.
Знімальний процес триватиме до кінця весни, а прем’єру фільму заплановано на початок 2020 року.

Христина Сиволап відома короткометражкою на мільйон гривень – “Давай не сьогодні”, яку зняла у 2013 році. У 2015 році робота рівнянки виграла короткометражний конкурс на італійському кінофестивалі Triest Film Festival, а у Львові на “Wiz-Art” стрічка отримала приз глядацьких симпатій.

Також була режисером однієї зі знімальних груп серіалу "Тато Ден".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Рівнянка зніматиме фільм за сучасним українським твором


З’явилися перші кадри фільму, який знімає рівнянка

Як виглядатиме головна героїня фільму, який знімає рівнянка

Рівнянка почала зйомки нового українського фільму
Щасливе Рівне