подати
оголошення


21.04.2019, 12:01

Які забудови почнуться у Рівному

фото з znaj.ua

В місті можуть з'явитися не лише нові будинки, але й цілі житлові райони.
На вулиці Корольова, 23, неподалік авторинку, може з’явитися нова багатоповерхівка. Усі необхідні дозволи на це є:

“Свого часу там під будівництво “відводилася” земля, фундамент, видавалися містобудівні умови. На тій території незавершене будівництво, навіть забили палі, але права на будівництво перейшли від однієї компанії до іншої”, - говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.


скрін з .google.com/maps/
скрін з .google.com/maps/


Нагадаємо, минулого року з’явилася інформація про те, що можуть закрити авторинок, який в народі називають "Динамо" і там буде аж цілий квартал.

Новий мікрорайон хочуть спорудити в районі Макарова, а точніше біля гіпермаркету Епіцентр. Межі житлового району формуватимуть вулиці Макарова та Дубенська. Район матиме назву “Гармонія”, його утворюватимуть ділянки для індивідуальної забудови.

Називатиметься він Гармонія.

мапа з harmoniya.rv.ua
мапа з harmoniya.rv.ua


Днями для спорудження району уже надали частину необхідних документів — детальний план території. Тож район має усі шанси з’явитися:

“Район “Гармонія” з’явиться, але складно спрогнозувати коли саме. Розроблений детальний план території — це ще не означає, що буде район. Зараз тільки дали дозвіл. Оскільки затвердили детальний план, то тепер будинки будуть точно там, де зазначається — такого хаосу як в інших районах точно не буде. Усе буде будуватися так, як ми запропонували”, - зазначає міський голова Рівного Володимир ХОМКО.

В місті також може з’явитися великий магазин, який конкуруватиме із магазинами - гігантами.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів