23.04.2019, 09:20

Рівне Великоднє: Культурне дозвілля 23-25 квітня

Перелік заходів до Великодніх свят - плануйте, готуйтесь до свята і знаходьте час на відпочинок.
23 квітня 2019 року о 10.00 год. у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» відбудеться щорічний благодійний проект «Особливе Великоднє дерево» за участю представників міської влади та надійних партнерів-спонсорів: Лілії Драпчинської, Сергія Невмержицького, Олега Абатурова, Руслани Бодренко, Василя Міщука.

Тематика цьогорічного заходу : "У Великодній диво-галереї України рідної краса".

Під час свята діятиме чотири творчих корекційно-розвиткових студії. В своїх роботах вихованці закладу будуть мати можливість використовувати різноманітні техніки ужитково-декоративного мистецтва (малювання гуашшю, розпис воском, печворк, декорування печива айсингом).

Діти з особливими освітніми потребами не лише візьмуть участь у майстер-класах з ужитково-декоративного мистецтва, але й продемонструють свої вокальні та хореографічні здібності (танці на візках).

Усі учасники заходу отримають масу позитивних емоцій від перегляду унікальнуої виставки ексклюзивних робіт "Великодній сувенір".

25 квітня 2019 року з 13.00 год. на майдані Незалежності відбудеться благодійний великодній ярмарок «Врятуємо життя разом!».

Діти, батьки, педагоги загальноосвітніх закладів, вихованці підліткових клубів, народні майстри готуватимуть великодні сувеніри, кошти від продажу яких будуть спрямовані на лікування Сільвестра Кривошеї, учня Рівненської спеціалізованої школи № 15 та Єлизаветі Юхимчук, учениці Рівненської ЗОШ № 15.

Упродовж 22-24 квітня 2019 року одинадцятикласники рівненських шкіл разом зі своїми наставниками розмальовуватимуть дерев’яні писанки у „великодніх майстернях”. Це дійство, яке вже стало гарною традицією, дає можливість кожному, хто візьме в руки пензлик, відчути магію давнього українського обряду.

25 квітня з 13.00 год. ці писанки „розквітнуть” на деревах, розміщених на Чайчиній алеї, а також у всій центральній частині міста, щоб у Великодні дні під українським небом прославляти світле Господнє Воскресіння.

25 квітня – відкриття виставки «Писанковий сад». Поч. о 12:00 год.

Ці акції проводяться не вперше, однак не втрачають ні актуальності, ні популярності серед учнівської молоді міста. Адже такі дійства дають відчуття урочистості, причетності до традицій рідного народу, наповнюючи усіх – і активних учасників, і просто спостерігачів – позитивною енергією, а головне, вірою в те, що з нами Бог – і в нас, українців, все буде добре!
Щасливе Рівне