Подати
оголошення

05.05.2019, 09:19

Як сьогодні у Рівному доїхати на кладовище

Фото: firtka.if.ua

Сьогодні, 5 травня, Поминальна неділя.
Згідно розпорядження міського голови Рівного “Про організацію Поминальної неділі у місті Рівному” сьогодні, 5 травня (так само як і вчора, 4 травня) обмежать проїзд автомобільного транспорту, крім громадського, на кладовище “Нове” від розвилки вулиць Малорівненської-Енергетиків. Обмеження діятимуть в період з 06:00 до 15:00.

Крім того, до кладовища “Нове” курсуватимуть 170 маршрутних таксі та 3 тролейбуси. Усі транспортні засоби, які курсуватимуть на кладовище будуть мати розміщений на лобовому склі тимчасовий дозвіл для проїзду.

Інші маршрутні таксі їздитимуть за звичним маршрутом, щоб рівняни мали можливість доїхати до басівкутського, золотіївського і тиннівського кладовищ.

За повідомленням з відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Як пояснив начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк у коментарі “7 днів”, зміни до схем руху міського громадського транспорту на Провідну неділю розробили заздалегідь, адже, незважаючи на погоду, щороку в цей день тільки на кладовище “Нове” відвідує не менше ніж 85 тисяч людей. Тож половина маршруток буде їздити на кладовище з Ювілейного, а інша – з Льонокомбінату. Так буде й по інших маршрутах. “Крім того, окремі маршрутки лише частково змінять схему руху. Наприклад, 34-та буде їхати з Ювілейного до кладовища “Нове”. А окремі автобуси, як-от 38-го маршруту, їздитимуть за звичним шляхом”, - розповів Віталій Миронюк.
Бесплатка

ПанасюкАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net