10.05.2019, 13:20

Наскільки у Рівному може подорожчати проїзд у тролейбусах?

фото ілюстративне з 5.ua.

Це питання уже винесли на публічне обговорення.
Обговорюють регуляторний акт "Про встановлення тарифу на проїзд міським електротранспортом", який розробило управління транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради на підставі розрахунків, поданих КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради.

Згідно цього документу з 01 липня 2019 року планують встановити наступні тарифи на проїзд міським електротранспортом:вартість проїзду пасажира – 4,00 грн. за 1 поїздку;
вартість перевозу багажу - 4,00 грн. за 1 місце;

вартість місячних проїзних квитків:
для підприємств, установ, організацій - 360 грн.;
для населення громадський - 192 грн.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо подавати в письмовій формі за адресою: Управління транспорту і зв’язку, вул.Шевченка,45, м.Рівне, 33013 або на електронну адресу: utiz-rivne@ukr.net.

Варто наголосити, що це лише пропозиції, які мають затвердити на засіданні Рівненського міськвиконкому.Зазначимо, що зараз проїзд у тролейбусі коштує 3 гривні

Нагадаємо, нещодавно здорожчав проїзд у рівненських маршртутках. Останній раз проїзд у тролейбусах подорожчав [url]1 квітня 2018 року[/url]. Це сталося практично одночасно із подорожчанням проїзду в маршрутках.

Як свого часу говорив, Віталій Миронюк, начальник управління транспорту і зв’язку Рівненського міськвиконкому, вартість проїзду в тролейбусаї залежить від вартості електроенергії:

"Хочу наголосити, якщо рік тому доводилося платити 600-700 тисяч за електроенергію, то зараз це коштує 2 мільйони", - зазначав Віталій Миронюк.