13.05.2019, 09:00

Щоб позбавити рівнян ризиків купівлі нерухомості – запрацює «гаряча лінія»

Купівля житла – справа відповідальна. Адже наш менталітет та економічна ситуація в країні змушує родину тривалий час збирати кошти для придбання власних квадратних метрів. І не дивно, що покупець хоче отримати якісні квадратні метри за найбільш прийнятну ціну без зайвих проблем та ризиків.

Водночас багато рівнян неодноразово стикаються з тим, що процес придбання житла має чимало «підводних каменів». Проте вже зовсім скоро цього можна буде уникнути. Як саме? Читайте!

Процес купівлі житла – справа відповідальна. Сотні нюансів, які треба врахувати під час вибору, купа документів, які треба перевірити і хвилюючі ризики, яких хочеться уникнути.

У кого найчастіше рівняни шукають порад під час вибору житла?! Відповідь проста – у всезнаючого гугла. Забуваючи про те, що інтернет часто показує вам проплачені статті, замовлені рекомендації блогерів та відгуки самих забудовників.

Тим самим ви звикаєте вірити на слово і потрапляєте «на гачок». Саме так народжуються випадки, коли забудовник обіцяв клієнтам «золоті гори», а в результаті просто зник; а історії зі зведеними будинками, які не можуть ввести в експлуатацію чи мають інші проблеми з документацією; коли в новобудові пішла пліснява, є проблеми з опаленням чи взагалі не підключені інженерні мережі.

Рівняни у соціальних мережах жваво обговорюють тему придбання житла в новобудовах і діляться порадами, але ж це не може бути панацеєю – потрібна думка спеціалістів і зовсім скоро ви зможете отримати такі консультації.

Кореспондентам «ОГО» стало відомо про те, що зовсім скоро у Рівному запрацює «гаряча лінія» з питань придбання житла у новобудовах. Мета роботи якої – підвищення поінформованості клієнтів, надання відповідей на хвилюючі питання потенційних покупців первинного житла та позбавлення їх ризиків придбання житла.

Зателефонувавши на «гарячу лінію», ви отримаєте юридичну, організаційно-технічну, будівельну консультації у сфері нерухомості. Також вам зможуть порадити, які будинки краще обирати, які документи перевіряти у забудовника, які райони міста підходять саме вам, яка площа є оптимальною вашій родині, допоможуть розібратися з «підводними каменями» квадратних метрів житла у новобудовах Рівного та багато іншого…

До старту роботи «гарячої лінії» залишилося зовсім трохи і тоді читачі «ОГО» першими дізнаються про всі особливості її роботи та одними з перших отримають фахові консультації спеціалістів просто в режимі онлайн.

Буде корисно! Дочекайтеся!
Щасливе Рівне