Відомий рівненський баскетболіст оголосив аукціон
Василь розповів журналісту ОГОчому вирішив долучитись до благодійності:
- Є багато людей які потребують допомоги, і ми часто не помічаємо цього за буденними дрібницями, які називаємо проблемами, забуваючи про те що найголовніше це здоров'я, власне та близьких тобі людей. Виникло бажання зробити хорошу справу, аби дійсно допомогти комусь.
Власне текст аукціону подаємо нижче:
- Вирішив зробити хорошу справу, тому організовую благодійний аукціон.
Виставляю два лоти: свою ігрову майку та постер з автографами Баскетбольного клубу Рівне, стартують із 100 та 1грн відповідно.
Виручені кошти передам Благодійній організації Дарунок, гроші будуть направлені на допомогу дівчинці Лізі у якої рак. Їй 10 років і є всі шанси аби врятувати її життя.
Окрема подяка бренду GERA - українському виробнику якісного та стильного спортивного одягу за підтриману ініціативу та надану для аукціону форму.
Підсумки аукціону 15.05 22-00
Ми також запрошуємо вас долучитись до доброї справи та допомогти врятувати дитину.
Реквізити - картка ключ до рахунку (ПриватБанк)
5169330516489900
Благодійна організація Дарунок
Ясинчук Марія Віталіївна

допомога, благодійність, діти, Рівне, Благодійна організація "Дарунок", Василь Федорчук
Громада Рівненщини прощається із полеглими Захисниками

На Рівненщині попрощалися із полеглими у бою військовослужбовцями: Євгенієм Шаповаловим із Рівненської громади та Василем Симончуком із Вирівської ТГ.
переглядів: 98
Прогноз погоди у Рівному на 8 травня: яких сюрпризів чекати містянам

Синоптики вже оприлюднили прогноз погоди у Рівному на 8 травня та розповіли про те, яким буде цей день.
переглядів: 284
У Рівному на дитячому майданчику знайшли підозрілий предмет: викликали спецслужби

Сьогодні, 7 травня, мешканка Рівного виявила підозрілий предмет на одному з дитячих майданчиків міста та одразу повідомила про це поліцію.
переглядів: 326
У Рівному відкрили проїзд по Пересопницькій: організовано рух і прибрано стихійну торгівлю

У Рівному відновлено рух транспорту по вулиці Пересопницькій.
переглядів: 335
Рівне планує придбати десять вживаних тролейбусів за 32 мільйони гривень

Комунальне підприємство «Рівнеелектроавтотранс» має намір оновити рухомий склад, закупивши десять вживаних тролейбусів Škoda 24Tr. Відповідна інформація оприлюднена на порталі публічних закупівель Prozzoro 6 травня.
переглядів: 312