20.05.2019, 18:15

Чим дивують українці в Каннах?

фото з ukrinform.ua

Триває відомий кінофестиваль.
Світ розкуповує українські фільми. Українці на фестиваль привезли чотири десятки картин. Це повнометражні стрічки і мультфільми. Деякі – ще тільки знімають, а за ними вже встали в чергу.

Клієнти вже стоять в черзі за мультфільмом "М – лісова пісня". Цікавилися ним навіть в Walt Disney. Прем'єра анімації вартістю в 100 млн гривень планується у наступному році.

Окремий павільйон, стенди на спеціалізованому кіноринку, вечірка – так в Каннах рекламують українські кінокартини. Тут шукають партнерів для фільмів на етапі сценарію. Або продають вже готові стрічки.

"Багато країн цікавляться, щоб той чи інший фільм можна було купити, адаптувати і показувати у себе в країні. Ми стаємо повноцінними гравцями на цьому ринку", - говорить Євген Нищук, міністр культури України.


Іноземці виявляють інтерес і до стрічки "Захар Беркут", яка з'явиться в прокаті вже восени. Легендарного главу Тухольскої громади зіграв Роберт Патрік. Американський актор, напарник Арнольда Шварценеггера у фільмі "Термінатор". Прем'єра стрічки 10 жовтня.

Про це повідомляє видання Сегодня.


Нагадаємо, свого часу Сергій Лозниця з художнім фільмом "Донбас" увійшов до програми "Особливий погляд" 71-го Каннського кінофестивалю.

Український короткометражний фільм “Чоловік” Оксани Артеменко відібрали в спеціальну програму “War and Power to Live”.