У Рівному продовжують обговорювати порятунок ріки
«На розробку техніко-економічного обґрунтування держава виділила 800 тисяч гривень. Цей документ зараз потребує коригування на суму близько 200 тисяч. Це можна зробити з місцевого бюджету лише за умови передачі ТЕО з державного рівня на область. Ми готові прийняти на баланс документацію, включити її у програму, щоб профінансувати коригування, а далі приступити до робіт», - зазначив Олексій Муляренко.
В свою чергу Андрій Карауш, керівник «Рівнеоблводоканалу», каже, що необхідно провести каналізування Басового Кута. Нині вже замовили вишукувальні геодезичні та геологічні роботи. На їх основі й визначать, яка модель очисних споруд буде найефективніша.
«Каналізування - це тема непроста. Ми її давно прогнозували, коли у 2016 році готували заявку на Європейський інвестиційний банк стосовно отримання фінансування такого екологічного проекту. Вишукувальні роботи стануть основою для конкретних інженерних пропозицій проектантів Банку стосовно будівництва тої чи іншої мережі каналізування», - пояснив Андрій Карауш.
Варто нагадати, що торік науковці-екологи з НУВГП провели дослідження заплави, русла та водозбору Усті. Вони напрацювали комплексні рекомендації з відновлення водойми на локальних територіях, де протікає водойма. Цього року у громадах приступають до їх виконання. А це ліквідація несанкціонованих скидів, винесення прибережних захисних смуг тощо.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Нагадаємо, що вже не один рік ріка Устя викликає занепокоєння, адже там періодично гине риба. До нагляду за рікою долучилися волонтери.

У Дубні попрощалися з Героєм Вадимом Дидюком

Сьогодні Дубенська громада віддала останню шану своєму земляку – солдату Вадиму Дидюку з Привільного. Захисник України загинув 25 квітня під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок атаки ворожого дрона.
переглядів: 166
Рівнянин став Почесним професором у Миколаєві

Рішенням Вченої ради Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відомому рівнянину.
переглядів: 196
Біжу не від вибухів, а до поранених: історія військового медика за Рівненщини

На війні є ті, хто стріляє, і є ті, хто рятує. Вони не менш героїчні, але часто залишаються за кадром. Вони — військові медики. Серед них — сержант Андрій Коник, лікар-анестезіолог із понад тридцятирічним досвідом, який двічі пішов на фронт, аби допомагати пораненим.
переглядів: 334
У Рівному запрошують зустріти весну за народними традиціями!

Уже цієї неділі, 4 травня, Етнокультурний центр Палацу дітей та молоді презентує мистецький проєкт «Магія фольклору: А вже весна скресла…».
переглядів: 186
На Рівненщині тривають зустрічі з родинами загиблих воїнів

Ще одну розширену зустріч з родинами зниклих безвісти військових провели на Рівненщині. Цього разу у Сарнах.
переглядів: 198