Рівняни живуть в оточенні небезпечного борщівника (+ФОТО)

Зокрема, рівнянин зазнімкував молоденький борщівник Сосновського на центральній вулиці Рівного - на території Соборної, 442.

А користувач Фейсбук Aleks Radivan 1 липня сфотографував борщівник на вулиці Степана Бандери, під мостом

Багато борщівнику в районі парку Хімік.

А також ця рослина є поблизу 9-поверхового будинку, що навпроти АС "Чайка".

Тарас Микитенко 2 липня зняв такий борщівник на виїзді з Рівного в сторону Житина.


Антоніна Ворочук зробила кілька фото борщівника на вулиці Млинівській,13а. А ще на колії від хлібозаводу до Млинівськоі, біля будинку.


Гаскевич Анна зробила фото борщівника на вулиці Богоявленська 4а.

А такий на Гагаріна 39.

А ось такий борщівник росте в Рокитнівському районі, у селі Рокитне.
.
Велику кількість борщівнику у Рівному і на Рівненщині фіксували і до цього.
Зважаючи на те, що в місті Рівному доволі багато борщівника Сосновського творчий колектив ОГО починає нову інтерактивну ініціативу, яка має на меті відслідкувати розповсюдження цієї небезпечної рослини у місті та області.
Цей проект неможливий без вашої участі, шановні читачі. Просимо вас надіслати фото борщівника Сосновського, який ви помітили. Просимо в листі зазначити ім’я та прізвище автора фото (якщо бажаєте, аби їх оприлюднили. Фото підписуються лише за умови, якщо в листі вказане точне ім'я та прізвище автора), а також вулицю та назву міста, селища або села, де зроблене фото, якщо це не місто Рівне.
Фото можна надсилати як з міста Рівного, так і з інших місць Рівненської області. Варто також зазначити дату, коли був зроблений знімок.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Борщівник Сосновського - шкідлива для здоров’я рослина, яка викликає глибокі опіки та алергію на шкірі. Просимо не торкатися рослини і поводитися вкрай обережно.
Фото слід надсилати на адресу info@ogo.ua. В темі слід зазначити "Борщівник Сосновського". Надсилаючи фото, ви погоджуєтеся на їх публікацію на сторінках ресурсів ВД "ОГО". Гонорари за фото не виплачуються.
На основі фото буде сформована мапа розповсюдження борщівника Сосновського у місті Рівному та області.
Дякуємо за вашу активну участь.

Рівненщина, Рівне, проект, фотополювання на борщівник, борщівник Сосновського, Від читачів
10 липня небо освітить повня у Козерозі: що потрібно знати про "Оленячий Місяць" 10 липня та як використати його енергію

У четвер, 10 липня 2025 року, небо освітить повний Місяць, який цього разу сяє у знаку Козерога. Це явище, відоме як «Оленячий Місяць» (Buck Moon), обіцяє потужний заряд енергії, що підштовхуватиме до змін, особливо у професійній сфері. Астрологи стверджують, що це ідеальний час для позбавлення від старого багажу та відкриття дверей для нових можливостей.
переглядів: 18
Варення з кабачків та лимона - покроковий рецепт нестандартного десерту

Забудьте про традиційні закрутки! Цей рецепт варення з кабачків з лимоном — справжня знахідка для тих, хто прагне здивувати себе та своїх близьких нестандартними, але надзвичайно смачними домашніми заготівлями.
переглядів: 78
Що варто знати про нові правила перевезення тварин в міжміських автобусах ?

7 липня 2025 року Кабінет Міністрів України зробив значний крок назустріч комфорту та безпеці пасажирів з тваринами, схваливши зміни до Постанови №176. Вперше в історії країни встановлено єдині, чіткі правила перевезення домашніх улюбленців у міжміському та міжнародному автобусному сполученні.
переглядів: 158
Скільки коштує оренда житла в Рівному: високі ціни, менший попит і ризики шахрайства

Станом на липень 2025 року Рівне утримує позиції в переліку міст із найдорожчою орендою житла в Україні. Так, середня вартість однокімнатної квартири становить 12 000 гривень, а за словами експертів, у центрі міста нерідко просять і більше — до 13 тисяч.
переглядів: 238
Чим корисна лаванда і кому її приймати не можна?

У сезон цвітіння лаванди давайте поговоримо про корисні властивості цієї красивої та запашної квітки.
переглядів: 1815