Подати
оголошення

04.07.2019, 12:40

Небезпечна вулиця Межова: що допекло рівнянам?

В місті відбулася ще одна акція протесту.
Вчора, 3 липня, мешканці Межової вкотре запротестували — перекрили проїзд автомобілям через свою вулицю. Людям цей рух транспорту їм добряче допік.

“Вулиця вузька, коли їдуть великогабаритні авто, то вони не можуть розминутися, немає куди подітися і часто проїжджають попід стінами наших будинків. Було кілька дорожніх пригод через це. На розі Межової два роки тому перекинувся легковик, коли розминався з вантажівкою. В салоні була дитина дошкільного віку. Автомобіль перекинувся і чудом не вибухнув. Ми вимагаємо, аби зробили тротуар та односторонній рух! І нехай їздить легковий транспорт! А вантажівки “пустити” об’їздом по вулиці Хмільній! Ми вже не вперше не перекривали рух, у нас акцій протесту було набагато більше. Ми протестуємо, починаючи з 2015 року. Обмежувальні знаки зняли. Їхали через нашу вулицю і все! Ми хочемо наголосити, що є небезпека для мешканців Межової та пішоходів через авто, які тут їздять”, - говорить Микола, мешканець вулиці Межової.

Проблемою зацікавився і телеканал Рівне 1. Протестам на вулиці Межовій присвячений сюжет Інеси Паславської та Володимира Захарова.Відео належить телеканалу Рівне 1.

Google maps
Google maps


Як уже згадувалося, не один рік рівняни, які живуть на вулиці Межовій, зверталися до міської влади з проханням вирішити це проблемне питання. І ось наприкінці 2018 року відбувся значний поступ - Управління земельних відносин Рівненського міськвиконкому, на розгляд сесії Рівненської міськради підготували проект рішень міськради щодо припинення права власності на земельні ділянки на вулиці Дворецькій, 93-А ТзОВ «Трайдінвестгруп» та ТзОВ «АРГО-Р».

Тоді на сесії підприємці офіційно відмовилися від земельних ділянок.

Наступним кроком був обмін земельних ділянок, для того, щоб можна було запровадити нову схему руху.

Проте, за це питання міські депутати на сесії Рівненської міської ради не проголосували.