Ми у Facebook
20.07.2019, 10:40

Рівняни живуть поблизу небезпечного борщівника Сосновсього

фото з volynnews.com

Принаймні, рівняни продовжують фотографувати цього шкідника.
Рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського на Відінській, 26.

За повідомленням з Державного природознавчого музею НАН України, борщівник Сосновського (Heracléum sosnówskyi) може вирости до 3-5 метрів заввишки. Борщівник завезли із Кавказу після Другої світової війни, щоб вирощувати на корм худобі. Але швидко виявили, що корови, нагодовані борщівником, дають несмачне гірке молоко, тому від вирощування відмовились, але вид встиг «втекти».

Нагадаємо, редакція Видавничого дому ОГО розпочало фотополювання на борщівник Сосновсього.

Цей проект неможливий без вашої участі, шановні читачі. Просимо вас надіслати фото борщівника Сосновського, який ви помітили. Просимо в листі зазначити ім’я та прізвище автора фото (якщо ви бажаєте, аби ваше авторство знімка було зазначене), а також вулицю та назву міста, селища або села, де зроблене фото, якщо це не місто Рівне.

Фото можна надсилати як з міста Рівного, так і з інших місць Рівненської області. Варто також зазначити дату, коли був зроблений знімок.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Борщівник Сосновського - шкідлива для здоров’я рослина, яка викликає глибокі опіки та алергію на шкірі. Просимо не торкатися рослини і поводитися вкрай обережно.

Фото слід надсилати на адресу info@ogo.ua. В темі слід зазначити "Борщівник Сосновського". Надсилаючи фото, ви погоджуєтеся на їх публікацію на сторінках ресурсів ВД "ОГО". Гонорари за фото не виплачуються.

На основі фото буде сформована мапа розповсюдження борщівника Сосновського у місті Рівному та області.

Дякуємо за вашу активну участь.


фото з economy.rv.ua
фото з economy.rv.ua


фото з economy.rv.ua
фото з economy.rv.ua


До речі, як повідомляє управління економіки міста Рівного, розпорядженням міського голови від 05.07.2019 № 680-р «Про вжиття заходів з небезпечними рослинами (борщівником Сосновського та амброзією полинолистою) визначили ряд заходів, які стосуються боротьби з бур’яном.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна
Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ