25.07.2019, 17:18

У фільмі, який знімає рівнянка, буде шикарна сцена Дня народження (+ФОТО)

Яка знімалася у цікавому місці.
Про це повідомляється на офіційній сторінці стрічки "Віддана":

Панянка Аделя святкувала свій день народження вишукано і з неповторним смаком. А команда фільму Віддана знімала його в ідеальних локаціях!


Фото зі сторінки фільму Віддана у мережі Фейсбук.
Фото зі сторінки фільму Віддана у мережі Фейсбук.


Зйомки цього епізоду тривали у парковому комплексі Олександрія. Це найбільший в Україні архітектурно оформлений ландшафтний парк, розташований у Білій Церкві. Його алейки, композиції з рослин, скульптури, чудові краєвиди, річка Рось та ставки неймовірно поєднують красу природи та мистецтва.


Нагадаємо, нещодавно завершився процес зйомок фільму Віддана.

Нагадаємо, що розпочалися зйомки фільму "Віддана" у квітні цього року. Кіно зняли за твором нової української літератури - романом Софії Андрухович "Фелікс Австрія".

У стрічці "Віддана" зіграла зірка балету Катерина Кухар. Їй дісталася таємнича роль загадкової артистки пересувного театру. Епізод за її участю започатковує центральну історію фільму. На сцені театру Катерина Кухар виконувала складні трюки.

зображення з film.ua
зображення з film.ua


Герої фільму мають фантастичні костюми та взуття, які створила художниця Леся Патока.Режисер стрічки - рівнянка Христина Сиволап.

Христина Сиволап відома короткометражкою на мільйон гривень – “Давай не сьогодні”, яку зняла у 2013 році. У 2015 році робота рівнянки виграла короткометражний конкурс на італійському кінофестивалі Triest Film Festival, а у Львові на “Wiz-Art” стрічка отримала приз глядацьких симпатій.

Стрічка “Давай не сьогодні” також отримала другу премію на РМКФ МІСТО МРІЇ.

Також була режисером однієї зі знімальних груп серіалу "Тато Ден".
Щасливе Рівне