29.07.2019, 17:20

У Рівному відбудеться міжнародний музичний фестиваль

Початок уже скоро.
Другий Міжнародний фестиваль MUSICA VIVA ORGANUM – ще одна мистецька подія сакрального значення, яка буже відбуватися з 1 по 13 серпня в залі камерної та органної музики. Це – знайомство із творцями та виконавцями органної музики різних епох, країн та континентів. До Рівного приїдуть музиканти зі США, Хорватії, Чехії та України. Другий Міжнародний Фестиваль Рівненської обласної філармонії «ЖИВА МУЗИКА ОРГАНУ – 2019» стане великим і неповторним святом духовності та культурного порозуміння між людьми, – святом короля музичних інструментів ОРГАНА.
Директор Фестивалю – Олена Мацелюх.Провідна українська органістка Олена Мацелюх є солісткою Рівненської філармонії, а також Львівської Національної філармонії і Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і постійно гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії та Данії.

Як один із кращих інтерпретаторів органної творчості Й. С. Баха у Східній Європі Олена Мацелюх вже декілька років відкриває Бахівські Фестивалі у Брно (Чехія) та у Вроцлаві. У Польщі Олену Мацелюх вітають шанувальники її таланту й на кількох інших фестивалях, зокрема – на престижному «Музика в Старому Кракові».

Учасники фестивалю:
1 серпня о 19.00 -« МУЗИКА БАЛКАНІВ » Едмунд БОРІЦ-АНДЛЕР – орган (Загреб, Хорватія)
4 серпня о 17.00 - "Пори року А. Вівальді та органні твори Й.С. Баха в програмі генії бароко" Олена МАЦЕЛЮХ орган, Оксана ГАРГАЙ – скрипка, Ольга КУЦ – живопис, Богдан КОТЮК – коментар і 12 сонетів Вівальді.
8 серпня о 19.00 - « НЕДІЛЬНА МУЗИКА »Професор Петр ПЛАНИ – орган (Оломоуц, Чехія)
13 серпня о 19.00 - « УКРАЇНА і США – ПАРТНЕРИ за ОРГАНОМ » Ґейл АРЧЕР - орган (США)

Квитки в касі органного залу та на сайті онлайн:
https://ticketclub.com.ua/?ct=11&lc=9
.

Нагадаємо, взимку цього року в місті відбувався Міжнародний фестиваль "Органний собор", а також минулого року відбувався «Musica Viva ORGANUM».
Щасливе Рівне