У кількох рівнян знайшли гепатит С
Усі бажаючі могли безкоштовно пройти тестування на гепатит С, отримати кваліфіковану консультацію лікарів та соціальних працівників, ознайомитися з інформаційними матеріалами про шляхи передачі, тестування, профілактику та лікування вірусних гепатитів.
«Цей захід проводиться задля запобігання поширенню вірусних гепатитів. Це захворювання дуже важке, дороговартісно і довго лікується. Якщо його вчасно не діагностувати, воно призводить до інвалідності. В спеціальних палатках можна пройти швидкий тест. Лікарі беруть кров з пальця і через 10 хвилин ви вже дізнаєтеся, чи ваш тест позитивний, або негативний», - говорить заступник начальника управління охорони здоров`я рівненської ОДА Олег Вівсяник.
Після двогодинної перевірки лікарі змогли обстежити 180 бажаючих. У шести людей виявили підозру на гепатит С.
Організував акцію Рівненський обласний БФ «Наше Майбутнє» спільно з Рівненським центром громадського здоров’я, за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health». Захід проводиться вже в друге і планується проводитись кожного року.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Нагадаємо, медики розповідають, як правильно лікувати ячмінь і продовжити молодість.

На Рівненщині вчителі розмалювали зупинку

Напередодні Великодня село Майків отримало ще одну яскраву локацію — оновлену зупинку громадського транспорту, яка відтепер стала не лише функціональною, а й справді атмосферною.
переглядів: 167
Рівне попрощається з Героєм — Русланом Вітруком

Завтра, 26 квітня, Рівне востаннє схилить голову перед своїм захисником — Русланом Вітруком, який понад рік вважався зниклим безвісти. Його життя обірвалося 7 лютого 2024 року на Донецькому напрямку. Лише зараз стало можливим повернути тіло воїна додому, аби гідно вшанувати пам’ять.
переглядів: 144
Помер відомий футбольний функціонер Рівненщини

Не стало Сергія Миляна — людини з великим футбольним серцем.
переглядів: 201
Які найпопулярніші імена дають дітям на Рівненщині

У першому кварталі 2025 року в Рівненській області видали 2409 свідоцтв про народження дитини.
переглядів: 203
Дубенська патрульна — чемпіонка України!

На Кубку України 2025 з веслування на байдарках і каное, який триває в Умані, дубенчанка Катерина Безнюк принесла яскраву перемогу нашому краю!
переглядів: 206