02.08.2019, 14:00

Проти правця, дифтерії, краснухи: У Рівне завезли свіжі вакцини

Заклади охорони здоров'я міста отримали шість видів вакцин для профілактики інфекційної захворюваності.
Рівняни вже можуть звернутись до лікаря з яким підписали декларацію та після необхідного огляду та оцінки стану здоров'я отримати направлення на щеплення.

Центри первинної медико-санітарної допомоги Рівного отримали імунобіологічна препарати:
- для профілактики дифтерії, правця та кашлюка (ІПВ);
- для профілактики туберкульозу (БЦЖ);
- для профілактики дифтерії та правця у дорослих (АДП-М);
- для профілактики поліомієліту (ОПВ);
- для профілактики гепатиту В;
- для профілактики кору, паротиту та краснухи (КПК).

Вакцини, які закуплені за державний кошт (відповідно до Календаря профілактичних щеплень) в закладах охорони здоров"я м. Рівного є безкоштовними!

Проводити імунопрофілактику необхідно не лише дітям а і дорослим. Дорослому населенню щеплюватись від дифтерії та правця варто через кожні 10 років. Та якщо ви перебуваючи у дрослому віці контактували з хворим на кір, не хворіли на кір та не маєте підтверджених даних про щеплення у медичній карті, за результатами аналізів на наявність антитіл IgG не маєте імунітету проти кору варто негайно провести щеплення проти кору.

Щеплювальні кабінети в ЦПМСД м. Рівного працюють щоденно (понеділок-п"ятниця) з 8:00 та до 16:00, а окремі і до 20:00 год. Для більш детальної інформації необхідно звертатись в ЦПМСД міста Рівного.

Кожному з нас варто пам"ятати, що імунізація є невід'ємним правом людини на здорове і повноцінне життя та найефективнішою зброєю у подоланні інфекційних хвороб.

Повідомляє Управління охорони здоровя м.Рівне.
Щасливе Рівне