12.08.2019, 16:00

Завтра у Рівному виступить органістка зі США

Виступ уже скоро!
Ґейл АРЧЕР – одна з найвидатніших американських органісток поєднує виконавську концертну практику з просвітницькою та педагогічною роботою. Поруч із майстерним володінням органом, вона виступає в ролі хормейстера та лектора, створює цілі цикли тематичних програм. У США з тріумфом пройшли серії органних концертів Ґейл Арчер «Бах: трансцендентний геній», «Американська ідилія», «Російська подорож», «Угорська рапсодія. Франц Ліст», «Орфей Амстердаму. Я. П. Свелінк і його учні», а також – «Органна творчість жінок-композиторів».
У репертуарі Ґейл Арчер музика від 17 до 21 століття, яку вона з успіхом записує на СD і навіть була номінована до найпочеснішої нагороди у світі музики – премії GRAMMY. Особливе місце в її творчому доробку займає творчість Олів’є Мессіана. Вона записала усі без винятку органні твори композитора, а її програма до 100-ліття з дня народження французького класика 20 ст. була визнана Нью-Йоркським видавництвом “Time Out” як «Найкраща у 2008 році».

Ґейл Арчер неодноразово гастролювала у різних країна Європи, в Польщі, Україні, Росії та по цілому Сибіру. Систематично виступає на Україні, її радо чекають міста Чернівці, Львів, Луцьк, Рівне. Цього року американська органістка підготувала для концертного турне цілу програму з органних творів українських композиторів і записала їх на CD. Нова тематична програма Ґейл Арчер «Україна і США – партнери за органом» – це ще один крок до зближення між нашими народами.

Квитки - в касі органного залу та онлайн тут https://ticketclub.com.ua/eventsession/11020/

Виступ відбудеться в рамках фестивалю MUSICA VIVA ORGANUM завтра, 13 серпня, в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії, за адресою: Рівне, вулиця Соборна, 137.

Початок запланований на 19:00.