15.08.2019, 20:20

16 серпня у Рівному: календар подій, свята і дати

ОГО згадує пам’ятні події, видатних людей, вітає з річницею, ювілеєм, Днем народження та Днем ангела!
У п’ятницю, 16 cерпня, приймає вітання з днем народження головний лікар Комунального закладу “Обласний центр громадського здоров’я Рівненської обласної ради” ГАНДЗЮК Олена Василівна.

Вітаємо з 14 річницею заснування керівництво та колектив друкарні "Друк Волині"! Успіхів та процвітання, міцного здоров'я, миру й любові у ваших родинах!

За церковним календарем, православні християни вшановують пам'ять преподобних Ісаакiя, Далмата i Фавста; преподобного Антонiя Римлянина, Новгородського чудотворця; преподобного Косми пустельника. Успенський піст або Спасівка (триває з 14 до 27 серпня включно).

Іменини (День ангела): Антон, Іван, Ісак, Кузьма, Родіон, Соломія.

День ангела Антона: характер імені, талісмани і походження

16 серпня в історії: 74 роки тому (1945) у Москві був підписаний "Договір між СРСР і Польською Республікою про радянсько-польський державний кордон". Україні перейшли такі сучасні області: Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Волинська та Рівненська.

Прикмети дня: яка погода 16 серпня, такою буде і в жовтні. Якщо здійнявся на Антонія-вихровія вітер з вихорами – це на сніжну зиму, казали колись старі люди.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
15 серпня у Рівному: календар подій, дні народження, ювілейні дати
Церковний календар на серпень 2019
Свята, пам’ятні та ювілейні дати у серпні 2019
Календар на 2019 рік: свята, вихідні та робочі дні

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram