19.08.2019, 12:11

У 40 - крутіше всіх! Телеведучий Андрій Данилевич відзначає ювілей

Цікаві та маловідомі факти про відомого ведучого популярних телевізійних шоу.
19 серпня відомий  телеведучий Андрій Данилевич відзначає 40-річчя.

Зібраний і строгий в студії соціального ток-шоу «Стосується кожного», за її межами він підтягнутий, усміхнений і легкий. Здається, навіть зовні молодшає на добрий десяток років. Ті, хто зустрічає його за лаштунками дитячого талант-шоу «Крутіше всіх», на пробіжці або на дитячому майданчику з синами, дивуються: «Ой, у житті ви зовсім інший!».

До дня народження Андрія ми зібрали кілька цікавих, але маловідомих фактів про нього. Який же він, Андрій Данилевич, насправді? І що допомагає йому стільки років знаходити в собі сили, щоб допомагати героям «Стосується кожного» розібратися з проблемами і налагодити життя, а юним даруванням з проекту «Крутіше всіх» - розкрити свої таланти?

Андрій Данилевич народився в Житомирі. Однак у телеведучого, як виявилося, є не тільки українське коріння. «Я часто в машині слухаю подкасти польською, - розповідає Андрій. - Мені і сама мова подобається, та й коріння у мене, власне, польське. Чистокровним поляком був мій покійний дід, на якого я дуже схожий, і вся його рідня - теж поляки. Я вважаю, що дуже важливо знати, хто ти, звідки ти, і підтримувати традиції і в своїй родині».


З дитинства Андрій серйозно займався спортом, був у складі збірної Житомирської області з плавання, у юнацькій збірній України. Але отримана під час змагань травма змусила його відмовитися від кар'єри професійного спортсмена. А юнацька любов привела його на одну з радіостанцій Житомира, а в підсумку - в журналістику.


Простота - те, що допомагає ведучому гармонізувати своє життя, бути щасливішим. «Я люблю простих людей і просту кухню. Не дотримуюся ніякої дієти, люблю їсти багато і смачно. Напевно, не набираю вагу, тому що як і раніше багато займаюся спортом - бігаю і плаваю».

Кілька років тому Андрій Данилевич здобув другу вищу освіту. Він закінчив юридичний факультет Інституту післядипломної освіти Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. «Завжди хотів отримати другу вищу освіту, - ділиться телеведучий. - Професію міняти не збираюся. Зате знання закону допомагає мені в поточній роботі - розбиратися в історіях наших героїв».


Телеведучий примудряється на майданчику соціального ток-шоу «Стосується кожного» зберігати дивовижну витримку. Тільки колеги і найближчі знають, як йому буває важко: як після зйомок він переживає і погано спить, не може морально відновитися. «Буває, що їду додому зі зйомки, а в голові продовжую діалог з кимось із учасників програми, - говорить Андрій Данилевич. - Але ці історії, трагічні або щасливі, дозволяють мені бачити життя таким, яким воно є насправді».


Відомий телеведучий вражає і своїм вмінням спілкуватися з дітьми - на знімальному майданчику дитячого талант-шоу «Крутіше всіх». У середині вересня на телеканалі «Інтер» стартує ювілейний п'ятий сезон цього проекту. Андрій Данилевич не розкриває секрети нових випусків, але зізнається, що в цей раз він відкрив для себе неймовірні хобі і вперше разом з маленькими учасниками проекту спробував зробити багато нового. Наприклад, змайстрував повітряного змія своїми руками.

Загалом, як казала героїня відомого фільму, дійсно, в 40 років життя тільки починається!Текст і фото - надала прес-служба телеканалу Інтер

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На "Інтері" - нове ток-шоу з Ольгою Фреймут та Романом Кадеміним
Андрію Доманському - 45! Цікаві факти про зоряного іменинника