Ми у Facebook
24.08.2019, 10:40

Як проїхати по Рівному, якщо центральна вулиця перекрита

Щоб у свято не було сюрпризів у дорозі, плануйте свій маршрут заздалегідь. Адже в суботу, 24 серпня і в неділю, 25 серпня, вулиця Соборна стане пішохідною.
Об’їзні шляхи руху маршрутних автобусів на період перекриття
вулиці Соборної 24 - 25 серпня 2019 року з 10:00 до 22:00:


МАРШРУТИ: М-34, М-35, М-35А, М-47, М-51, М-53, М-64
– вул. Київська, вул. Кн. Володимира, вул. Пластова, Проспект Миру,
вул. Героїв Небесної Сотні, залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТИ: М-38, М-38А
– за маршрутом М-38 до ПАТ «Агроресурс» і в зворотному напрямку.

МАРШРУТИ: М-39, М-67
– залізничний вокзал, вул. Героїв Небесної Сотні, залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТИ: М-43/44
– залізничний вокзал, Проспект Миру, вул. Пластова, вул. Кн. Володимира, вул. Кн. Ольги, вул. Степана Бандери і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТ: М-45
– вул. Гагаріна, вул. Міцкевича, Проспект Миру, вул. Героїв Небесної Сотні, через залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТ: М-56
– вул. Київська, вул. Кн. Володимира, вул. Пластова, Проспект Миру, залізничний вокзал і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТ: М-58
– вул. Київська, вул. Кн. Ольги, вул. Степана Бандери, вул. Дворецька, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТИ: М-61, М-61А, М-66
– вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Степана Бандери, вул. Дворецька, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

МАРШРУТ: М-65
– вул. Р. Шухевича, вул. Кн. Володимира, вул. Міцкевича, Проспект Миру, вул. Героїв Небесної Сотні, через залізничний переїзд, вул. Дорошенка, вул. Соборна і далі за маршрутом у прямому і зворотному напрямках.

На правах реклами