24.08.2019, 18:50

У Гощі буде алея "найшвидших" дерев у світі

До Дня Державного прапора та Дня Незалежності України активні гощанці провели незвичну еко-акцію. На березі Горині висадили 30 саджанців павловнії.
Фото зі сторінки facebook.com/hoshcha.rada

Адамове дерево, імператорське дерево, драконове дерево, дерево-принцеса, дерево-фенікс, алюмінієве дерево і навіть дерево - нафтова свердловина! І це не всі назви дивовижного дерева павлонія (павловнія)!“Мені спало на думку висадити павлонію в Гощі. Я поділився ідеєю із головною лікаркою Гощанської ЦРЛ Галиною Козяр-Грицак, яка разом із родиною допомогли мені шукати саджанці. Так ми знайшли мешканця Рівного Михайла Захаренка, який зголосився й подарував нам рослини. За це ми йому щиро дякуємо, - розповів у Фейсбук ініціатор Анатолій Цідилко. - Підтримала цей екологічний захід і Гощанська селищна рада. Щиро дякуємо усім, хто прийшов висаджувати дерева”.


Нехай зростають на радість гощанцям 30 саджанців найшвидшого за ростом дерева у світі, яке за кілька років сягає у висоту до 20 метрів!До речі, 13-14 вересня на березі річки Горинь святкуватимуть День Гощі й відкриють "Набережну побачень".

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ