Заслужений архітектор побував у таємничних підземеллях Рівного
Як зазначив начальник управління культури та туризму Тарас МАКСИМЕНКО, Вадим Лук’янченко консультував щодо технології виконання робіт.
Нагадаємо, що у грудні 2016 року до мера міста Рівного Володимира Хомка звернулися рівняни, які цікавилися, чому у парку Шевченка просідає ґрунт біля фонтану зі скульптурою Богатиря. З того часу в Рівному почалися розкопки таємничого підземелля.


Тарас Максименко, роботи, таємниче підземелля, Рівне, новини Рівного
Що Рівненський ДРАЦС готує на 14 лютого?

ДРАЦС міста Рівного приєднається до Всеукраїнської акції "Кохання переможе". Про це інформують на сторінці установи у Фейсбук. 14 лютого всі бажаючі з 8:00 до 20:00 матимуть можливість подати заяву для реєстрації шлюбу або одружитися, якщо розпис має відбутися в цей день.
переглядів: 15
Час кохання, час весілля: 14 лютого відділ ДРАЦС у Рівному працюватиме довше

Рівненський відділ ДРАЦС бере участь у всеукраїнському заході «Кохання переможе».
переглядів: 377
Скільки коштує поховати у Рівному людину із заслугами

Міський голова Рівного затвердив суми, якими оперуватиме департамент соціальної політики при відшкодуванні витрат на поховання жителів Рівного і Квасилова, які мають особливі заслуги або особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
переглядів: 587
Ні зв'язку, ні електрики: Частоти Українського Радіо, які діють на території Рівненщини

У випадку блекауту та втрати мобільного зв'язку джерелом новин залишається радіо. На Рівненщині "ловитиме" декілька частот Українського радіо.
переглядів: 418
Мороз міцнішає: Погода у Рівному та області 8-9 лютого

Синоптики прогнозують, що в середині тижня морози посиляться. Вже сьогодні та завтра стовпчики термометрів опустяться до 12 градусів морозу вночі.
переглядів: 503