04.09.2019, 12:40

Потрібна допомога: Врятуйте життя Вероніці

Веронічка Лесковець завершила лікування раку більше року тому. Зараз дівчинка продовжує приймати дома препарати хіміотерапії в таблетках. Але проблеми зі здоров`ям поки не полишають дівчинку.
Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" просить про допомогу для Вероніки Лесковець.

У Веронічки ще під час основного лікування раку виявили гепатит В. Після завершення курсів хіміотерапії в дівчинки почались судоми, причину яких лікарі поки не можуть пояснити. Лікуваня гепатиту йде дуже погано, ліки практично не діють. Мама поїхала на консультацію до столиці і там дівчинці призначили препарат "Ентекавір". Ці ліки під назвою "Бараклюд" кілька років тому продавались в українських аптеках, але а них завершилась реєстрація і купити їх офіційно по перерахунку благодійний фонд не може. Це не якісь вітамінчики чи добавки, це серйозний препарат. Інша наша підопічна дитинка Ліда Легкобит приймає "Бараклюд" вже більше року і результати аналізів по гепатиту В набагато кращі ніж за всі попередні роки лікування іншими ліками.
Вартість ліків на місяць 3200 гривень. Курс лікування - мінімум рік. Це величезні кошти для родини.Координатор Мар`яна Рева - Тел. 098 45 26 916

Картка Ощадбанк
5167 4901 9029 7912 Лесковець Валентина (мама дівчинки)

Просимо про допомогу!
Щасливе Рівне