подати
оголошення
консультація гінеколога в м. Рівне
20.10.2019, 12:40

Як каратимуть маршрутників за відмову перевозити УБД

Фото ілюстративне

Сьогодні, 20 жовтня вступає в дію закон, згідно якого водії маршруток платитимуть у п'ять разів більші штрафи за відмову у перевезенні учасників бойових дій.
Законопроект №0893 "Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян" у суботу, 19 жовтня, був опублікований у виданні "Голос України". Закон набуде чинності з дня, наступного за днем ​​опублікування, повідомляє РБК-Україна.

Так, документ спрямований на те, щоб штраф, який накладається на перевізників за відмову в безкоштовному проїзді учасникам бойових дій, ветеранам був збільшений.

Зокрема, на даний момент адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 136 гривень.

Після набуття законом чинності це правопорушення спричинить стягнення з водіїв транспортних засобів, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 850 гривень. При цьому в першому читанні закон передбачав штраф у розмірі 150 таких мінімумів.

До слова, не всі маршрутки зупиняються біля Рівненського військового полігону, коли бачать, що на зупинці стоїть військовий.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів