06.11.2019, 15:14

У Рівному помер відомий християнський діяч

5 листопада 2019 року відійшов у вічність пресвітер першої церкви євангельських християн-баптистів Рівного Володимир Бахур.
Траурне служіння відбудеться за адресою вул. Погоринська, 19:

- у середу, 6 листопада з 18:00 год. по 21:00 год.;

- у четвер, 7 листопада з 10:00 год. по 14:00 год.

Володимир Петрович Бахур народився 12 червня 1939 р. (в офіційних документах зазначено 1940 р.) у с. Басів Кут на Рівненщині. Його дідусь Павло Григорович та батько Петро Павлович були одними з перших євангельських віруючих у Басовому Куті, які посвячено звершували служіння в рівненській церкві євангельських християн. Володимир Петрович був свідком їхнього ревного ставлення до свого духовного покликання, тому добре усвідомлював серйозність власного рішення і вибору жити згідно з Євангелією.Усе життя Володимира Петровича було щільно пов'язане з церквою. Бог подарував йому життя «при силах» і на 81-му році забрав в обіцяні кращі оселі.

У пам'яті братів і сестер Першої рівненської церкви ЄХБ та всіх, хто його знав чи кому випала гарна нагода бодай раз у житті поспілкуватися з ним, Володимир Петрович Бахур залишиться світлою, радісною, усміхненою і приязною людиною. Естафету, яку так відповідально проніс він через усе своє земне життя, вже зараз підхопили молодші служителі.