04.12.2019, 16:44

Держмолодьжитло: стартувала реєстрація на отримання кредитів

фото з ukrinform.ua

Уряд затвердив Програму використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення АТО/ООС на придбання житла.
На реалізацію цього проекту передбачено 200 мільйонів гривень: по 100 мільйонів на ветеранів та ВПО. Це спільний проект Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб і Міністерства розвитку громад та територій, який адмініструє Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло).

Ветерани та внутрішньо переміщені особи самі мають обрати оселю, під яку бажають отримати кредит та сплатити лише 6% вартості нормативної площі житла.

Всю інформацію щодо умов пільгового кредитування для ветеранів та ВПО, переліку необхідних документів, а також самої реєстрації кандидатів, можна отримати на офіційних веб-сайтах кожного регіонального управління Держмолодьжитло.

Перелік осіб, які вже в цьому році отримають кредит, а відповідно і власні оселі, схвалюється комісією, склад якої затверджує Мінрегіон.

Про це повідомляє Урядовий портал, kmu.gov.ua

Нагадаємо, Україну хочуть оцифрувати повністю. Уряд додав значну суму на виплату лікарняних та декретних
Щасливе Рівне