Як попросити про підвищення на посаді: п'ять порад
Підвищіть свою активність і значущість. А ще краще — покажіть позитивний результат у чому-небудь, таким чином, вам буде легше мотивувати, «за що вас підвищити». «Я на цій посаді вже 8 років» — не аргумент. Підвищення у званні за вислугу — прерогатива небагатьох спеціальностей. Непогано було б заручитися підтримкою тих колег, думка яких є цінною для начальника.
Підгадайте момент. По-перше, у шефа має бути достатньо часу, щоб вас вислухати. По-друге, ваша бесіда не повинна збігтися, наприклад, з приїздом партнерів чи інвесторів або перевіркою контролюючих органів. По-третє, начальник повинен перебувати в позитивному настрої. Гарний момент — після вдалого закінчення важливого проекту.
Продумайте структуру переговорів, сформулюйте мету бесіди — чітко й у справі. Потім переходьте до аргументів на користь підвищення.
Контролюйте емоції. Розмова про підвищення — це, перш за все, бізнес-бесіда. І як будь-які ділові переговори, вона потребує відповідного емоційного фону. У жодному разі не згадуйте минулі випадки несправедливого, на вашу думку, до вас ставлення. Уникайте фраз «Іванов прийшов на рік пізніше мене, а вже начальник». І не варто використовувати як аргумент свою заяву на звільнення — воно може бути підписаною негайно.
Не розраховуйте на миттєвий ефект. Керівник може взяти тайм-аут на обдумування. У цьому разі не тисніть на нього, лише уточніть термін повторної зустрічі. А може і відмовити. Прийміть це спокійно, з позиції впевненої людини.
Але буває і так, що відмову ви отримали вже не вперше і незаслужено. Тоді, можливо, є сенс подумати про зміну місця роботи.
Нагадаємо, що згідно з даними опитування hh.ua серед тих, хто змінив роботу, більше половини (54%) повідомляють про поліпшення умов праці. 31% вдалося частково поліпшити умови порівняно з попереднім місцем роботи. Пошук роботи чи кращих можливостей?
Якщо ж ви боїтеся відмови, і це єдина причина, з якої не йдете на розмову з шефом, — варто попрацювати над питаннями самооцінки себе, як професіонала.
Як позбутися запаху поту на пуховику або куртці
Виділення поту – життєво важливий процес, який, проте, багатьох дратує. І дратує не сам процес, а те, що найчастіше він супроводжується не найприємнішими ароматами. Неприємний запах поту, який ми відчуваємо, – це продукти життєдіяльності бактерій, які живуть у місцях скупчення апокринових потових залоз.
переглядів: 171
Нова послуга для пацієнтів: записатися до Рівненського обласного шкірвендиспансеру можна онлайн
Тепер потрапити на прийом до до лікаря Рівненського обласного шкірвендиспансера стало ще простіше - у медзакладі впроваджено онлайн-запис.
переглядів: 174
Соціальна пенсія: хто має право та як її отримати?
З кожним роком вимоги до виходу на пенсію в Україні змінюються. Для багатьох громадян, особливо тих, хто не має достатнього страхового стажу, актуальним питанням є отримання соціальної пенсії. Давайте розберемося детальніше, хто має право на таку виплату і як її оформити.
переглядів: 179
Як обрати безпечну іграшку для дитини: ключові поради батькам
Обираєте нову іграшку дитині? Будьте пильні при виборі. Важливо ознайомтесь з обов’язковою інформацією про товар, щоб впевнитись в його безпечності.
переглядів: 181
Ветерани можуть отримати 1500 гривень на спортивні заняття
Отримуйте 1 500 грн на спортивні заняття щокварталу — у Дії стартує нова програма для ветеранів.
переглядів: 199