Рівненщина: побили і розгромили хату, бо не дав бензопилу (+ФОТО)
Відтак між ними виник конфлікт, у ході якого один із молодиків взяв із мікроавтобуса дерев’яну биту та побив нею господаря. Потім вони вдерлись до оселі, де потрощили речі домашнього вжитку та вікна. Удар рукою в обличчя отримала і 46-річна господиня.
Відібравши у жінки мобільний телефон, зловмисники втекли. Потерпіла побігла до сусідів та викликала поліцію.
Слідчо-оперативна група миттєво зорієнтувавшись, перекрила шлях для нападників. Майже одразу прибула підмога і транспортний засіб «Fort Tranzit» поліцейські зупинили.
Під час його огляду, правоохоронці вилучили биту, пістолет та мобільний телефон.
Обох парубків затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Їм повідомили про підозру у вчиненні розбійного нападу за частиною 2 статті 187 Кримінального кодексу України. Слідчим підготовлено клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Як з’ясували поліцейські, 21-річний мешканець Костопільщини два місяці тому звільнився з місць позбавлення волі, де перебував за вчинення крадіжок. Його поплічник із Рокитного – відбуває покарання з іспитовим строком за вчинення хуліганства.
Відповідно до санкції статті нападникам загрожує від семи до десяти років позбавлення волі.
Подружжя потерпілих після надання меддопомоги відпустили додому.
За повідомленням з відділу комунікації поліції Рівненської області.
Нагадаємо, рівнянин зламав палець патрульному. В Києві пограбували Національну спілку журналістів. В аваріях на Рівненщині постраждала понад сотня людей
Сапери підірвали боєприпаси, які викопали у Рівному (+ФОТО)
У Рівному сапери ДСНС знищили боєприпаси часів Другої світової війни, які було виявлено під час земляних робіт.
переглядів: 146
У Рівному молодий чоловік забирав посилку з психотропами
У місті «на гарячому» викрили молодика, який забирав з поштомату посилку з PVP. 22-річного рівняни затримали 4 лютого під час отримання посилки через поштомат служби доставки, замовленої в Telegram-каналі.
переглядів: 172
На Рівненщині буде мороз та ожеледиця
Прогноз погоди на четвер та п'ятницю, 6-7 лютого
переглядів: 129
Із рашистського полону повернулися Захисники-мешканці Рівненщини
Серед тих, хто сьогодні, 5 лютого, повернувся із ворожого полону є і наші земляки.
переглядів: 218
Посадовця з Рівненщини підозрюють у службовій недбалості
За процесуального керівництва Дубенської окружної прокуратури директору комунального підприємства повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.
переглядів: 229