21.12.2019, 06:00

Як їсти менше солодкого і не страждати [+ПОРАДИ]

Фото - Ровесник

Виявляється, це можливо
Щоб зберегти здоров’я серця, щоб знизити ризик діабету, щоб підтримувати здоровий метаболізм і високий рівень енергії, важливо контролювати споживання цукру. Повідомляє Жіночий Світ. Не відмовлятися від нього зовсім, але і не зловживати. Але як злізти з "цукрової голки" і не зриватися? Спробуйте ці кілька маленьких хитрощів, які допоможуть їсти менше цукру і не страждати.

Їжте вівсянку

Вівсянка допомагає знизити рівень цукру в крові, наповнює нас клітковиною і допомагає довше залишатися ситим, але тільки за однієї умови: вона повинна бути приготовлена з мінімально оброблених пластівців. Швидкорозчинні каші, мюслі і тим більше готові пластівці – все це тільки зашкодить нашому здоров’ю. Варіть кашу з пластівців або навіть цілісних зерен, додавайте в неї сухі або свіжі фрукти – і все буде в порядку.

Фото - UkrMedia
Фото - UkrMedia


Зробіть питну воду смачнішою

Найголовніший ворог бажаючих відмовитися від зайвого цукру – солодкі напої. Якщо вам важко відразу перейти на питну воду, додайте до неї шматочки цитрусових, м’яту, огірки або ягоди – вийде чудовий освіжаючий напій, який не тільки вгамує спрагу, але і допоможе підтримати здоров’я.

Їжте фрукти

Глюкоза – необхідне паливо для нашого мозку, і якщо ми хочемо залишатися енергійними і продуктивними, ніяк не вийде повністю відмовитися від солодкого. Але замість цукерок чи тістечок краще їсти фрукти – сухі або свіжі. Фруктовий цукор набагато безпечніший і до того ж він знизить тягу до солодкого.

Відмовтеся від соусів

Готові соуси – майонез, кетчуп і заправки для салату – буквально перенасичені доданим цукром. Відмовтеся від них хоча б на деякий час – і самі відчуєте різницю.

Фото - 24 канал
Фото - 24 канал


Їжте натуральні йогурти

Йогурт, особливо грецький – відмінний продукт, з яким варто починати свій день. багато білка, молочні жири – все це допомагає нам швидко насичуватися і відчувати себе добре до обіду. Але солодкі йогурти небезпечні, а «натуральні» можуть здатися нудними. Що ж робити? Спробуйте додавати свіжі фрукти і ягоди – це і смачно, і корисно.

Переходьте на чорну каву

Чим більше цукру і молока в вашій каві, тим менше в ній користі і більше небезпеки для вашого здоров’я. Пийте натуральну каву, без цукру і солодких сиропів і пам’ятайте, що в одному стаканчику солодкого кавового напою калорій може бути стільки ж, скільки у великій порції.

Фото - Ukrhealth
Фото - Ukrhealth
Щасливе Рівне