20.01.2020, 08:00

У Рівному буде концерт "в чотири руки"

фото moderato.in.ua

Виступ запланований у Рівненській обласній філармонії. В концерті беруть участь: Максим СИДОРЕНКО (орган) та Олена ЮДІНА (орган).
Соліст Національного будинку органної та камерноїмузики України, лауреат міжнародних конкурсів.

МАКСИМ СИДОРЕНКО /орган, Київ/

Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями (фортепіано, 1995; орган, 2001) та аспірантуру Національної музичної академії України (2005). Удосконалював свою виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik und darstellende kunst), брав участь у безлічі мастеркласів відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.

Коло його інтересів досить широке: від барочної музики – до прем’єрних виконань творів сучасних українських композиторів; від запису органної музики до фільмів, телепрограм – до участі в неакадемічних етнопроектах чи театральних виставах.Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами (Польща, Німеччина, Австрія, Іран); виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях (“Кyїv-Music-Fest”, “Organum”, “Червона рута”, “Livadia-Fest”, “Співочі тераси”, “Срібний Дзвін”, “Діапазон”, “Буковинський листопад”, “ГогольFest”, “Koktebel-Jazz”, та багато інших).

Гру музиканта вирізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органа й фортепіано, як під час сольного виконання, так і в ансамблях різного складу, з хором або оркестром.

З 2007 року є членом Національної всеукраїнської музичної спілки. У 2017 році М.Сидоренку присвоєне почесне державне звання Заслужений артист України.

Олена Юдіна /орган, Одеса/ отримала вищу музичну освіту як піаністка в Одесі, у 2003 році одержала ступінь магістра в Національному Університеті ім. Ушинського. Брала участь у майстеркласах відомих органістів Берта Візгергофа (Нідерланди), Р.Перуцького (Гданськ, Польща) та інших.

Олена Юдіна – дипломант та лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів: «Кримська весна 2002» м. Ялта; театрального фестивалю «Блукаючі зірки» м.Київ (2005р., 2010р.); регіонального фестивалю класичної музики «Буковинський листопад» м.Чернівці (2016р.), міжнародному фестивалю органної музики «Діапазон» м.Львів (2017р.), «VII Різдвяного фестивалю 2018» (м.Одеса). Є регулярною ведучою музичних проектів, концертів, допомагаючи слухачеві ще глибше занурюватись у художній світ музики.

Поєднує педагогічну діяльність з концертною, виступає як піаністка в ансамблях з українськими, польськими музикантами. В репертуарі Олени – різноманітні твори від епохи бароко до сучасності.

У дуеті музиканти виступають з 2015 року, створили декілька цікавих концертних програм, представлених в України та Польщі.

А зараз програму з творів величних композиторів епохи бароко та відомих оркестрових шедеврів світової музики (в рідкісних транскрипціях для «короля інструментів» – органа та в дуеті з фортепіано) – пропонують увазі слухачам Рівного.

Програма:

Георг Фрідріх Гендель Коронаційний гiмн №1 «Садок, священик», HWV 258 –
Генрі Персел Увертюра, Арія та Чакона з опери «Король Артур»

(транскрипція для дуету П. Гоуїна / arr. by P. Gouin )

Йоганн Себастьян Бах (1685–1750)

Прелюдія та фуга ля мінор BWV 543

Бурре з оркестрової сюїти №1, до мажор, BWV 1066

(aранжування для органа та ф-но Мауріціо Макелла / arr. for organ& piano duo by Maurizio Machella)

Хорал «Сhrist in Todesbanden» – з Кантати BWV 4

(aранжування для органа та ф-но – М. Сидоренка)

Людвіг ван Бетховен Allegretto з Симфонії № 7, Op. 92 Увертюра «Еґмонт», Op. 84 (транскрипції для дуету органістів)

Едвард Гріг Три частини з музики до драми Г.Ібсена «Пер Гюнт», Op. 46: «Ранок», «Танок Анітри», «У печері гірського короля» (транскрипція для двох органістів)

Каміль Сен-Санс «Танець смерті” op.40 (транскрипція для двох органістів)

Йоганн Себастьян Бах Арія з оркестрової сюїти №3, ре мажор, BWV 1068 (джазова обробка Дж. Льюїса / jazz arr. by John Lewis)

Скерцо (Badinerie) з оркестрової сюїти №2, сі мінор, BWV 1067

(aранжування для органа та ф-но – М. Сидоренка)

Ігор Якушенко «Коли Бах посміхається» . Фуга в стилі барок-джаз [ У Рівному виконується вперше ]

Джоаккіно Россiнi Увертюра до опери «Вільгельм Тель» (транскрипція для двох органістів).

Концерт має відбутися 21 січня о 19.00.

Квитки можна купити за посиланням: https://ticketclub.com.ua/eventsession/11513/

Або в касах Рівненської обласної філармонії.

Телефони для довідок: 43-01-50, 067-363-29-00.

Нагадаємо, у Рівному колядували "Дуліби".
Щасливе Рівне