Ми у Facebook
29.01.2020, 13:20

Посівний календар на 2020 рік (+ТАБЛИЦЯ)

Для зручності дачників, садівників-городників пропонуємо місячний посівний календар на 2020 рік. З його допомогою ви зможете правильно планувати найважливіші сільськогосподарські роботи у лютому-червні.
Посівний календар враховує чотири фази Місяця, що впливають на біологічні процеси всього живого, у тому числі й на життя рослин. Досвідчені дачники, садівники городники та любителі квітів стверджують, що використання місячного посівного календаря допомагають спланувати посівні роботи й збільшити майбутній урожай, сприяє поліпшенню його якості.

Посівний календар на жовтень 2020ПОСІВНИЙ КАЛЕНДАР 2020 у форматі PDF

Календар розсади на 2020 рік (+ ТАБЛИЦЯ)

Що й коли можна сіяти-садити влітку. Посівний календар на липень 2020

Якщо ж у вас немає можливості виконувати всі рекомендації місячного
посівного календаря, зверніть увагу на загальні поради:


- Культури, що ростуть над землею, необхідно садити в період Місяця, який росте (у період від Молодика до Повні). Рослини, у яких плоди розвиваються під землею (корінці), слід садити у період Місяця, коли він спадає (від Повні до Молодика). У фазі, коли Місяць спадає, добрий врожай дають коренеплоди, цибулинні, найкраще розвивається підземна частина рослин, коріння дерев та кущів. У фазі Місяця, що росте, щедрий врожай дадуть рослини, які дають плоди, листя над землею.

- Найбільш родючими знаками зодіаку вважаються “водні” знаки: Рак, Риби і Скорпіон. Коли Місяць перебуває під впливом цих знаків, можна висаджувати практично будь-які рослини і розраховувати на добрий урожай. Досить родючі Телець, Терези, Стрілець та Козеріг. Нейтральні знаки зодіаку: Овен, Близнюки, Діва, не дуже врожайний Лев.

Посівний календар на 2019 рік

- Найбільш несприятливим періодом для сівби, садіння, а особливо пересадки рослин є Місяць у знаку Водолія.

- У фазі Молодика і Повного Місяця землю й рослини чіпати не можна – ні полоти, ні збирати врожай, ні садити, ні поливати, ні обрізати.

- Найкращим часом для садіння рослин є час відразу після сходу сонця і
перед полуднем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

10 помилок при вирощуванні помідорів
Що можна і чого не можна, коли Місяць - молодик?
Найпростіший спосіб виростити зелену цибулю вдома
Вирощуємо зелень на підвіконні

На правах реклами