Нардеп знайшов для журналістів нову роботу на Рівненщині

"Земельна реформа і Фонд відновлення лісів Полісся, який ми запускаємо вже найближчим часом. Про це сьогодні говорили у прямому ефірі Oboz TV.
Запросив колектив журналістів на рівненське Полісся допомогти саджати дерева. Будемо ліквідовувати «місячні пейзажі». Вже скоро опублікую більше інформації", - написав Дмитро Соломчук.
Варто зазначити, що такою ідеєю нардеп дасть змогу журналістам насаджати дерев до несхочу, адже площа знищених бурштинокопачами земель - чималенька. Як повідомляє Рівне вечірнє, тільки у 2018 році, за попередніми підрахунками, бурштинокопачі понівечили понад 2,6 тис. га поліських районів Волині, Рівненщини та Житомирщини. Навіть, якщо відмінусувати Волинь та Житомирщину, ланка виходить в кількасот гектарів. Приміром, того ж таки 2018 року, загальна площа на території Клесівського, Володимирецького, Дубровицького, Сарненського лісгоспів. порушених земель складала майже 412 гектарів. А варто взяти до уваги, що за ці роки видобуток сонячного каменю продовжувався, а отже й перетворення землі на місяний ландшафт, тривав. І тривав доволі активно.
Нардеп не зазначив, які саме дерева саджатимуть, але як пише портал Аgravery, якщо брати горіхові дерева, то дерев на один гектар потрібно за схемою 10/10 це 100 саджанців.
Себто саджати дерева доведеться довго, багато і всерйоз.
При чому, навряд чи незаконні старателі захочуть поступитися своїм "намитим" місцем й дати змогу журналістам посадити дерева. Тим паче, що по кримінальним хронікам добре відомо, як радушно зустрічають старателі поліцейських...
І до речі, дерева хто поливатиме, хто доглядатиме після посадок? Незаконні старателі, бігатимуть з лійкою біля саджанців у перерві між миттям бурштину? Самі журналісти? Чи лісівники? І як довго вони, ці дерева, зможуть простояти, якщо поруч митимуть? Себто, старателі, побачивши саджанці, тяжкою технікою не в’їжджатимуть?
А може це і є ті легендарні посадки, які обіцяв Зеленський?
Питання на питанні й усі риторичні.
Хай там як, але зважаючи на складність задумки, хочеться усім учасникам побажати удачі й сил. Вони, судячи з усього, дуже знадобляться - роботи буде багато й усім.
До речі, творчий підхід до вирішення проблем у "Слуг народу" - визначна риса останнім часом. Нещодавно, депутат від "Слуги народу" Євген Брагар в ефірі програми "Голос народу" запропонував жінці пенсійного віку продати її собаку, щоб заплатити за газ.
Як бачимо, піклування про природу в нової ґенерації нардепів, як то кажуть, "в крові". ..

Чи обов'язково змінювати документи після одруження?

Після реєстрації шлюбу в Україні подружжя має право змінити своє прізвище на спільне або взяти подвійне прізвище, розповідає начальниця Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юлія Бабина.
переглядів: 251
Як позбутися ведмедки на городі: ефективні методи боротьби навесні

Дуже важливо почати боротьбу з ведмедкою вчасно (в кінці квітня – травні) до початку появи молодих особин шкідника.
переглядів: 187
Exist.ua – коли важлива якість та надійність запчастин

Exist.ua: великий вибір автозапчастин і моторних олив, пошук за VIN, мобільний додаток і швидка доставка по Україні для вашого авто
переглядів: 207
Програмування для дітей: як зробити навчання цікавим і ефективним?

Дізнайтесь, як зробити програмування для дітей цікавим та ефективним. Обирайте програми UA Teens у Львові та записуйтесь на заняття вже сьогодні!
переглядів: 204
Кавовий ритуал: як зернова кава змінює ваші ранки

Ранок — це не просто початок нового дня, це також час, коли ми налаштовуємося на правильний темп дня і формуємо свій настрій. У багатьох людей цей момент не обходиться без чашки ароматної кави. Але є різниця між справжньою зерновою кавою і швидким розчинним напоєм. Зернова кава — це якість та насичений смак. Хоча вона вимагає трохи більше часу та уваги при приготуванні, вона приносить набагато більше задоволення. Від процесу помелу до першого ковтка — це особлива медитація, яка допомагає сповільнитися, зосередитися і почати день усвідомлено.
переглядів: 208