У Нових Санжарах очікують на приїзд українців з Китаю (+ФОТО, ВІДЕО)
У самі Нові Санжари не можливо потрапити. Правоохоронці коментарів не дають, лише зазначають, що охороняють громадський порядок від будь яких провокацій, передає з місця події журналіст Віталій Крицький.

У свою чергу мешканці обурені: вони вважають, що карантин потрібно робити не в густонаселеному пункті. Тетяна і Віктор Дмитренко зазначають:
– Чому саме нові Санжари? Ми проти цього. Вони в Китаї не можуть побороти вірус і везуть його сюди. Ми свідомо розуміємо що нас задавлять, але будемо стояти до кінця.

Тетяна та Віктор Дмитренки, місцеві жителі
Станом на зараз протести припинилися, однак люди стоять навпроти шеренги спецпризначенців, це близько 300 осіб.
Нагадаємо, зранку на дорозі Полтава-Кременчук величезний затор, авто зупиняють за 6 кілометрів від Нових Санжар, пропускають лише машини поліції, Нацгвардії та швидкої. Затор буде ще не менше кількох годин.

Пресофіцер ГУНП Роман Грішин закликає громадян від імені поліції себе вести спокійно.
Станом на 13:30 провокацій немає.
Нині до Нових Санжар приїхав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Про це написав на своїй сторінці у соцмережі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов:
– Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прибув до Нових Санжар. Голова МВС запевнив: евакуйовані українці здорові, 10 днів інкубаційного періоду вони вже пройшли. Симптомів хвороби немає.

фото – зі сторінки Олега Синєгубова
14.00 – До людей вийшов голова Новосанжарської районної ради Геннадій Супрун. Він зауважив, що медичний центр у селищі не готовий до прийняття евакуйованих українців, а не території району немає інфекційного відділення. А біля медцентру знаходяться багатоповерхові будинки. Більше – у відео.
14.20 – біля будівлі районної державної адміністрації зібралися розлючені люди. Вони вимагають зустрічі з Арсеном Аваковим та намагаються прорватися всередину приміщення. Почалася штовханина.
14.30 – До новосанжарців вийшов Андрій Шевченко, речник МВС, він запевнив, що українці, які їдуть до селища, без симптомів хвороби. У цей же час місцеві намагаються прорватися в будівлю РДА, підбігли спецпризначенці і розштовхали людей біля входу. Вхідні двері майже розбили. Колона спецпризначенців прорвалися в РДА і заблокували будівлю з середини. Більше – у відео.
Про це повідомляє Kolo.news
Автор: Ольга Правденко
фото, відео Віталія Крицького

У Львові - температурний антирекорд

У неділю, 11 травня, у Львові було зафіксовано температурний рекорд. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
переглядів: 531
$30 000 за немовля: на Сумщині мати намагалася продати дитину

На Сумщині поліція затримала матір, яка намагалася продати свою новонароджену дитину за $30 000
переглядів: 538
На тлі попередження США про атаку на Київ росія закрила повітряного простору над "Капустіним Яром"

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві випустило термінове попередження для своїх громадян, які перебувають в Україні, щодо високої ймовірності значної повітряної атаки на столицю та Київську область протягом найближчих кількох днів.
переглядів: 453
СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави

Служба безпеки вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність на шкоду нашій державі.
переглядів: 580
Новим Папою Римським став кардинал зі США

Новим Папою Римським після Франциска став Роберт Френсіс Прево.
переглядів: 697