21.02.2020, 10:41

Міністерка проведе два тижні з евакуйованими з Китаю українцями

Фото зі сторінки Міністерки у ФБ

Міністерка України Зоряна Скалецька написала на своїй сторінці у мережі Фейсбук про те, що вона прийняла рішення провести час разом з українцями в обсервації.
Міністерка наголосила у своєму дописі, що буде разом з евакуйованими:"Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни.

Ми ретельно готувалися до евакуації та підготували безпечні умови перебування в обсервації, врахувавши всі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію своїх громадян з Китаю.
Ще раз хочу наголосити: ці люди – наші співвітчизники, вони нам не чужі. Ми живемо в одній країні та мусимо дбати про їхнє здоров’я і безпеку.
Те, що відбувалося сьогодні, та паніка і несприйняття, негатив та агресія дуже мене вразили. Ще більше вони вразили людей, евакуйованих з Китаю. Тому прошу вас висловити їм слова підтримки і подяки за те, що вони погодились провести в ізоляції два тижні задля безпеки нас усіх.
Сподіваюсь, що моя персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації та примиренню. Це необхідно нам усім", - написала Зоряна Скалецька.

Очільниця МОЗ також подякувала тим, хто працював над евакуацією та особливо – екіпажу літака, медикам і всій команді супроводу, які добровільно озвались здійснити евакуацію та провести наступні 14 днів разом з усіма в ізоляції.

Нагадаємо, що, як запевнили у МОЗ, під час польоту та посадки літака у жодного пасажира та члена екіпажу не було виявили симптомів гострих респіраторних.
Щасливе Рівне