14.03.2020, 10:40

Рівнянин зробив незвичайні фото звичайних квітів (+ФОТО)

Автор фото Іванів Назарій

Фотограф з Рівного знайшов доволі цікаве творче рішення, зробивши фото квітів. Знімки одразу почали "пожинати" лайки і захват фейсбучан й інших мешканців Мережі.
Кілька днів тому Іванів Назарів опублікував чіткі й соковиті чорно-білі фото квітів.

Автор фото Іванів Назарій
Автор фото Іванів НазарійАвтор фото Іванів Назарій
Автор фото Іванів НазарійАвтор фото Іванів Назарій
Автор фото Іванів НазарійАвтор фото Іванів Назарій
Автор фото Іванів Назарій


Як розповідає Назарій, він зазнімкував звичайнісінькі квіти за допомогою макрозйомки.Іванів Назарій народився у 1981 році в місті Тернополі. Але Практично все життя живе у Рівному. Навчався у 12-й школі. Під час навчання займався музикою, пізніше продовжив освіту в музичному училищі.

Після служби в армії став перукарем. І майже 20 років віддав улюбленій перукарській справі.

Та це не єдине його пристрасть у житті, адже значне місце займає фотографія:

“Фотографією займався ще з шкільних років, на старенкій Зміні та Фет — 2. Разом з батьком проявляв плівки та друкували фото. Та 7 років назад знову відкрив для себе фотографію. На цей раз по-новому. У дорослому віці фотографія читається інакше, розумієш і бачиш деталі яких не помічав, щодня проходячи повз них. Хочеться показати людям, місто яке вони не бачать. чи то з неуважності чи через захоплення своїми думками та проблемами. Також для мене важливий напрямок — це пейзажна та інфрачервона фотографія. Інфра взагалі не дуже популярний жанр, з огляду на складність зйомок і постпродакшн, але неймовірно цікаве заняття. Новий подих, у морі забутого”, - говорить Іванів Назарій.

Чоловік мав уже власну виставку, а також радо публікує свої роботи в Інтернеті.