Увага, ремонт: де у Рівному не буде води?
За попередньою інформацією, роботи триватимуть до 16 години, після чого подачу води відновлять. Втім, запевняють на підприємстві, зроблять усе, аби швидше відновити водопостачання.
У «Рівнеоблводокалі» наголошують, з огляду на масштабність та складність робіт, не виключено, що певний час після відновлення водопостачання з кранів може текти брудна вода. Саме тому підприємство організує підвіз чистої питної води за заявками споживачів не лише на період ремонту, а й певний час після нього.
Нагадуємо, що відповідне замовлення можна зробити за телефоном 26-74-44.

планові ремонтні роботи, пивзавод, не буде води, новини Рівного
Доля "бронзи" Чемпіонату з баскетболу визначиться у матчі в Рівному

БК "Рівне" та "Черкаські мавпи" визначать володаря бронзових медалей чемпіонату у вирішальному матчі.
переглядів: 49
На Рівненщині шахрайка виманила у пенсіонерки понад 120 тисяч гривень на «лікування сина»

Правоохоронці Рівного затримали 34-річну жінку, яка, представляючись кур’єркою, ошукала літню жительку міста на понад 120 тисяч гривень.
переглядів: 62
У Рівному затримали чоловіка, який вирвав квіти з клумби на алеї Віктора Чайки

Учора, 28 квітня, поліцейські офіцери Рівненської міської громади встановили особу зловмисника, який пошкодив міське озеленення.
переглядів: 100
На Рівненщині стартували профілактичні заходи щодо безпеки мотоциклістів

У Рівненському районі триває комплексне відпрацювання, метою якого є зниження кількості дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв мототранспорту.
переглядів: 91
У Сарнах поліцейські виявили мотоцикл з ознаками підробки номерів

На дорожній станції патрульної поліції у Сарнах інспектори зупинили автомобіль Volkswagen Caddy, в якому виявили мотоцикл Yamaha без номерних позначень.
переглядів: 146