Подати
оголошення

17.03.2020, 08:44

У Рівненській ОДА міряють температуру

фото з rv.gov.ua.

В Рівненській ОДА запровадили обов’язкову перевірку температури тіла з метою запобігти поширенню коронавірусу.
«Нацгвардійці працюють із температурними сканерами на обох входах у приміщення адміністрації. Перевірку проходять усі працівники та відвідувачі ОДА, облради без виключення. Ми показуємо приклад для усіх – як потрібно дбати про людей, які працюють в установі. Тобто необхідно проводити певні профілактичні заходи. Працівники ОДА розуміють важливість заходів, тому із відповідальністю проходять температурний контроль. Якщо у людини буде температура більша ніж 37,5 °C, то лікар проводитиме обстеження і буде надавати первинну консультацію», - зазначив перший заступник голова ОДА Сергій Подолін.


фото з rv.gov.ua.
фото з rv.gov.ua.


Лікар медичної служби військової частини Нацгвардії України Василь Ляшок розповів, що до обіду, 16 березня, вже перевірили близько 300 осіб. На даний момент працівників ОДА та відвідувачів з підвищеною температурою не було виявлено, усі показники були в межах норми – до 36,9 °C.

«Відвідувачів із підвищеною температурою – вище 37,5 °C будуть поміщати в облаштований ізолятор, який знаходиться у приміщенні ОДА. Лікарі проводитимуть первинний огляд, за потреби направлятимуть у медичні заклади», - повідомив Василь Ляшок.

Разом з тим, він додав, що підвищення температури тіла – це не означає, що людина захворіла на COVID-19. Адже нині спостерігається спалах грипу та інших вірусних інфекцій. Температурний скринінг будуть проводити у період всеукраїнського карантину – до 3 квітня.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, в деяких аптеках Рівного вже немає антисептиків та масок. У відомому університеті на Рівненщині викладають онлайн.